Na torze Vilkiciai zobaczymy 72 kierowców Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross
Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Mistrzostwa Polski Rallycross

Lubię ścigać się w Toruniu – Beata Borowicz przed drugą rundą MPRC 2019

Przed nami druga runda Mistrzostw Polski Rallycross w sezonie. Tym razem zawodnicy zawitają do Torunia. Wśród ponad dwudziestu kierowców w klasie RWD CUP o dobry wynik powalczy Beata Borowicz.

Techniczny charakter pętli sprawia, że kluczowe są umiejętności, dobra technika jazdy. Dla Beaty Borowicz start w Toruniu jest bardzo ważny, ponieważ celem na ten weekend jest poprawa wyników ze Słomczyna i awans do półfinałów w klasie RWD CUP. W czasie treningów przeprowadzonych na kilka dni przed zawodami, widać było dużą pewność za kierownicą i ogromną radość z prowadzenia BMW E36 Coupe. To nie koniec dobrych informacji, ponieważ od drugiej rundy “Acia” powalczy o punkty nie tylko dla siebie, ale również zespołu OPONEO.

“Konsekwentnie trzeba dążyć do celu. Ze startu w Słomczynie wyciągnęłam wnioski i wiem, co muszę zrobić, żeby weekend w Toruniu był zdecydowanie lepszy. Moim założeniem są półfinały. Pracuję nad tym, aby stabilnie utrzymywać pozycję w pierwszej dwunastce. Tor w MotoParku mi bardzo odpowiada. Jest techniczny, a ja lubię trudniejsze wyzwania. Po treningu jestem nastawiona pozytywnie, można powiedzieć, że na nowo zakochałam się w rallycrossie! Bardzo spodobał mi się Joker Lap w nowym wydaniu, choć stał się bardziej zdradliwy… 🙂 Na pewno na początku zawodów będzie mi dużo łatwiej wejść w odpowiedni rytm, niż było to w Słomczynie. Jeśli tylko opanuję powtarzalność przejazdów w kwalifikacjach, z pewnością zbliżę się do celu, jakim jest półfinał. Dodatkowo od tej rundy będę zbierać punkty dla zespołu sponsorskiego OPONEO, motywacja zatem jeszcze większa!!” – podsumowuje Beata Borowicz
Do Góry