Plan zrealizowany w 100% – Arkadiusz Lechoszest po 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej 2019
Paweł Sławik z JCB Interhandler kontynuuje starty w sezonie 2019
Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Mistrzostwa Polski Rallycross

Lubię ścigać się w Toruniu – Beata Borowicz przed drugą rundą MPRC 2019

Przed nami druga runda Mistrzostw Polski Rallycross w sezonie. Tym razem zawodnicy zawitają do Torunia. Wśród ponad dwudziestu kierowców w klasie RWD CUP o dobry wynik powalczy Beata Borowicz.

Techniczny charakter pętli sprawia, że kluczowe są umiejętności, dobra technika jazdy. Dla Beaty Borowicz start w Toruniu jest bardzo ważny, ponieważ celem na ten weekend jest poprawa wyników ze Słomczyna i awans do półfinałów w klasie RWD CUP. W czasie treningów przeprowadzonych na kilka dni przed zawodami, widać było dużą pewność za kierownicą i ogromną radość z prowadzenia BMW E36 Coupe. To nie koniec dobrych informacji, ponieważ od drugiej rundy “Acia” powalczy o punkty nie tylko dla siebie, ale również zespołu OPONEO.

“Konsekwentnie trzeba dążyć do celu. Ze startu w Słomczynie wyciągnęłam wnioski i wiem, co muszę zrobić, żeby weekend w Toruniu był zdecydowanie lepszy. Moim założeniem są półfinały. Pracuję nad tym, aby stabilnie utrzymywać pozycję w pierwszej dwunastce. Tor w MotoParku mi bardzo odpowiada. Jest techniczny, a ja lubię trudniejsze wyzwania. Po treningu jestem nastawiona pozytywnie, można powiedzieć, że na nowo zakochałam się w rallycrossie! Bardzo spodobał mi się Joker Lap w nowym wydaniu, choć stał się bardziej zdradliwy… 🙂 Na pewno na początku zawodów będzie mi dużo łatwiej wejść w odpowiedni rytm, niż było to w Słomczynie. Jeśli tylko opanuję powtarzalność przejazdów w kwalifikacjach, z pewnością zbliżę się do celu, jakim jest półfinał. Dodatkowo od tej rundy będę zbierać punkty dla zespołu sponsorskiego OPONEO, motywacja zatem jeszcze większa!!” – podsumowuje Beata Borowicz
Do Góry