Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP, Strefa konkursowa

Konkurs! Zrób zdjęcie na Karkonoskim i zgarnij nagrodę (aktualizacja)

Wspólnie z Kroniką Fotograficzną Polskich Rajdów organizujemy dla fotografów-amatorów konkurs, w którym do wygrania będą trzy egzemplarze albumu KFPR 2014. Jakie są warunki uczestnictwa w konkursie?

1. Zrób ciekawą fotografię na odbywającym się w najbliższy weekend Rajdzie Karkonoskim. Każdy fotograf-amator może przesłać maksymalnie dwie fotografie, które wezmą udział w konkursie.
2. Za fotografa-amatora uznajemy osobę, która nie publikuje stale swoich zdjęć w mediach rajdowych. Fotografów profesjonalnych prosimy o uszanowanie naszej decyzji. 🙂
3. Zdjęcia będą oceniane w trzech kategoriach: akcja, klimat (oceniane przez fotografów KFPR oraz redakcję Rajdy24.pl) oraz najciekawsze zdjęcie zdaniem kibiców (głosowanie na naszym fan page w serwisie Facebook).
4. Zdjęcia w rozmiarze 1500 pikseli (dłuższy bok) przesyłamy pod adres konkurs@rajdy24.pl podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Termin nadsyłania zdjęć mija w czwartek, 21. maja (o godzinie 20:00). Zdjęcia nie mogą być oznaczone (podpisem, logotypem itd.).
5. Redakcja Rajdy24.pl zastrzega sobie prawo do możliwości korzystania ze zdjęć (w celach promocji konkursu lub samej strony).
6. Redakcja Rajdy24.pl zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszonych fotografii. Prosimy jednak stosować się do niniejszego regulaminu a wtedy wszystko będzie dobrze. 🙂

Aktualizacja (27.05): do konkursu zaakceptowaliśmy wszystkie przesłane fotografie. W dwóch kategoriach (akcja i klimat) będą ocenione przez fotografów KFPR oraz redakcję Rajdy24​ i wtedy wyłonimy zwycięzców.

Trzecia kategoria to najciekawsze zdjęcie zdaniem kibiców – zapraszamy więc do głosowania poprzez klikanie „Lubię to!” pod zdjęciem! Uwaga! Przestrzegamy przed tzw. „kupowaniem lajków” – mamy swoje sposoby aby to sprawdzić i każde użycie takich niedozwolonych sposobów będzie skuskowało dyskwalifikacją. 🙂

Powodzenia, zapraszamy do głosowania! Głosowanie trwa do piątku, 5. czerwca (godzina 21:00). Album konkursowy znajdziesz tutaj.

Zachęcamy do polubienia naszego konta w serwisie Facebook. W tym tygodniu będzie tam więcej konkursów!

Polubcie także konto KFPR – dzięki nim możemy zorganizować ten konkurs! 🙂
Do Góry