Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Strefa konkursowa

Konkurs z firmą ROWE Polska i Foltyn Rally Team!

Foltyn Rally Team oraz firma ROWE Polska, przy wsparciu serwisu Rajdy24.pl, organizują konkurs związany z trzecią rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 11. Rajdem Kaszub Gdańsk Baltic Cup, który odbędzie się 19-21 czerwca. Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy zarówno kibiców, jak i fotografów – profesjonalnych i amatorów. Do zgarnięcia świetne nagrody!

Konkurs dzieli się na dwie kategorie: konkurs dla fotografów i konkurs dla kibiców.

KONKURS DLA FOTOGRAFÓW

W konkursie dla fotografów główną nagrodą jest wyjazd na wyścig rozgrywany na słynnym torze Nürburgring! Dodatkowo za pośrednictwem fan page zespołu Foltyn Rally Team kibice wybiorą także najciekawsze zdjęcie, którego autor otrzyma zestaw upominków firmowych.

Co zrobić, aby wygrać?

1. Zrób ciekawą fotografię jednej z załóg Foltyn Rally Team* podczas odbywającego się w najbliższy weekend Rajdu Kaszub. Każdy fotograf może przesłać dowolną ilość fotografii, które weźmą udział w konkursie.
2. Zdjęcia przesyłamy pod adres kontakt@foltynrallyteam.com, podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Termin nadsyłania zdjęć mija w niedzielę, 28 czerwca 2015 roku (o godzinie 20:00). Zdjęcia nie mogą być oznaczone (podpisem, logotypem itd.).
3. Specjalnie powołane jury, złożone z przedstawicieli firmy ROWE oraz zespołu Foltyn Rally Team wybierze najlepszą fotografię, której autor zostanie nagrodzony wyjazdem VIP na wyścig rozgrywany na torze Nürburgring (data do ustalenia ze zwycięzcą). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w środę, 1. lipca 2015 roku o godzinie 20:00 na fan page Foltyn Rally Team.
4. Zespół Foltyn Rally Team oraz firma ROWE zastrzega sobie prawo do możliwości korzystania z nadesłanych zdjęć w celach promocyjnych.
5. Po zebraniu wszystkich fotografii na łamach fan page Foltyn Rally Team odbędzie się także głosowanie kibiców – autor zdjęcia, które zbierze najwięcej kliknięć „Lubię to!” do wtorku, 7. lipca 2015 roku do godziny 20:00 dostanie zestaw upominków firmowych.

* Tomasz Foltyn i Szymon Marciniak, Peugeot 208 R2 numer 24 oraz Bartosz Foltyn i Łukasz Włoch, Peugeot 208 R2 numer 26

KONKURS DLA KIBICÓW

Druga kategoria konkursu to „selfie z zespołem Foltyn Rally Team” – zrób sobie zdjęcie z zawodnikami zespołu lub na tle rajdówki / serwisu Foltyn Rally Team!

Jakie są zasady tego konkursu?

1. Zrób „selfie” z zawodnikami, mechanikami, hostessami lub na tle rajdówki, serwisu Foltyn Rally Team (i wszystkiego co z nim związane), a następnie wyślij je na adres konkurs@rowe.pl.
2. Wszystkie zdjęcia nadesłane do 28 czerwca 2015 roku (do godziny 20:00) zostaną dodane w albumie na łamach fan page firmy ROWE Polska.
3. Autor zdjęcia, które do 7. lipca 2015 roku do godziny 20:00 zbierze najwięcej kliknięć „Lubię to!” otrzyma od nas zegarek Casio G-Shock.
4. Zespół Foltyn Rally Team oraz firma ROWE zastrzega sobie prawo do możliwości korzystania ze zdjęć, jednak tylko w celach promocji konkursu.

Zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału w konkursie – nie wykluczamy również nagród-niespodzianek i wyróżnień! Powodzenia!
Do Góry