Kategoria: Strefa konkursowa

Konkurs! Wygraj jedną z trzech koszulek!

koszulkakonkurs2985876

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania trzy sztuki rajdowej koszulki (więcej wzorów znajdziecie w naszym sklepie). Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Polub nasze konto w serwisie Facebook

2. Poniżej (w komentarzach) napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać koszulkę.

Redakcja wybierze dwie osoby, których komentarze będą najbardziej kreatywne i ciekawe. Trzecia koszulka poleci do osoby, która zbierze pod komentarzem najwięcej like’ów. Edytowanie komentarzy wyklucza z udziału w konkursie. Konkurs trwa do piątku, 30 stycznia (do godziny 20:00). Powodzenia!


Wyniki! Koszulki wygrywają:

– Jarosław Rzeszot – za największą liczbę polubień (aż 171!),
– Łukasz Dziemidok – za komentarz: Z przyjemnością i pasją będę tłumaczył co to jest „sos z balaklawy”, dlaczego „nie ciąć Aaltonena”, które Bogate Kraje kraje wchodzę w skład „szczytu BK-2” i dlaczego uchwaliły jakąś „rolkę”, i w końcu do kogo „dzwonić po lewą nogę”
– Katarzyna Lesiak za komentarz: Ile razy serce pęka, dudni, mało nie wyrwie się z klatki piersiowej? Kto z nas tego nie doświadczył? Pomyślcie jednak, że takie palpitacje może wywołać coś, a nie ktoś. Tym „czymś” dla mnie jest – WRC. Początki mojej kariery za kółkiem, wiek – 5 lat, fotel kierowcy i wołanie „Tato, podsadź mnie!”. Z całym szacunkiem Panowie, nie bądźcie tak zachłanni i pozwólcie jedną koszulkę wygrać mnie!

Gratulujemy! Zwycięzców prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego fan page na Facebooku.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry