Kategoria: Różne

Kluza prowadzi w Wieliczce

Fot. Fotografia UMA

Waldemar Kluza i Daniel Stawiarski prowadzą w Platinum Rajd Memoriał J.Kuliga i M.Bublewicza po czterech odcinkach specjalnych. Załoga Forda Fiesty ma 2,3s przewagi nad Andrzejem Szepieńcem i 5,6s nad Mateuszem Lisowskim. Dalsze miejsce zajmują Nivette (+9,2s), Łata (+13,6s) oraz Piękoś (+22,7s). W klasie pierwszej lideruje załoga Bugajski / Gładysz, a w klasie drugiej załoga Ćwięczek / Ćwięczek.

Pierwszy przejazd próby Wieliczka Rynek o długości niespełna dwóch kilometrów wygrał Szepieniec, który o 0,4s wyprzedził Nivette’a i o pół sekundy Kluzę. Drugi przejazd należał do Damiana Łaty i Michała Grudzińskiego. Drugie miejsce zajął Nivette (+0,1s), a podium uzupełnił Kluza (+0,2s).

Waldemar Kluza:

Dziś było świetnie, ale liderem w Memoriale byłem już kilka razy w poprzednich latach i zawsze coś nie grało. Rano mieliśmy kłopot z dobraniem opon z tylu, teraz zmieniłem opony i jest progres – samochód się trzyma drogi idealnie. Jest paru szybkich chłopaków, nie ma miękkiej gry, jedziemy na 100 procent. Jadę wypożyczoną Fiestą, bo nie chce mieć kłopotu z serwisem. Mam czystą głowę, nie martwię się, czy mój samochód działa czy nie. Taką podjąłem decyzje, jadę Fiestą, nie Coltem.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top