Kategoria: Różne

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran zakończyli współpracę

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran nie stworzą załogi w sezonie 2018. Po dziewięciu latach współpracy 3-krotni mistrzowie Europy i 4-krotni mistrzowie Polski zdecydowali zakończyć wspólne starty. W swojej karierze Kajetanowicz i Baran wystartowali w osiemdziesięciu rajdach, z czego trzydzieści jeden wygrali. W ubiegłym roku, jako pierwsi w historii, zdobyli po raz trzeci z rzędu tytuły Rajdowych Mistrzów Europy. – Przez lata zgodnie podejmowaliśmy liczne decyzje. Ostatnią z nich jest rozpoczęcie kolejnych, nowych wyzwań, które każdy z nas zrealizuje osobno – napisali we wspólnym oświadczeniu.

Kajetan Kajetanowicz, Jarek Baran:

Za nami 9 lat współpracy opartej na olbrzymim zaufaniu. Łączy nas wiele sukcesów, ekscytujących sportowych momentów oraz niezapomnianych wspomnień.

Jako duet zdobyliśmy wszystko, o czym marzyliśmy. Może nawet więcej. Wystartowaliśmy w 80 rajdach i wygraliśmy 31 z nich. Ponad pięćdziesiąt ukończyliśmy na podium. Naszym łupem w Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Europy padło 308 odcinków specjalnych. Cztery razy triumfowaliśmy w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski. W ubiegłym roku, jako pierwsi w historii zdobyliśmy po raz trzeci z rzędu tytuły Rajdowych Mistrzów Europy.

Przez lata zgodnie podejmowaliśmy liczne decyzje. Ostatnią z nich jest rozpoczęcie kolejnych, nowych wyzwań, które każdy z nas zrealizuje osobno. Dziękujemy wszystkim: naszym Partnerom, dziennikarzom, Kibicom oraz bliskim i przyjaciołom za wsparcie, życzliwość, dobre słowo i doping. Za wiarę w nasze umiejętności i zachęcanie do ciągłego rozwoju. Mamy nadzieję, że ten miniony czas naszego wspólnego ścigania, pozostanie w Waszej pamięci, jako wyjątkowy w historii polskich i europejskich rajdów.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry