Kategoria: RSMP

Kacper Wróblewski: na pewno wyciągniemy wnioski

Kacper Wróblewski i Łukasz Sitek niestety nie zaliczą występu w 1. Rajdzie Śląska – finałowej rundzie Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, do udanych. Pomimo wygrania pierwszego odcinka specjalnego sobotniego etapu – nie tylko w klasie ale również wśród aut napędzanych na jedną oś, kolejnego już nie ukończyli.

Kacper Wróblewski:

Nie tak miał wyglądać ten weekend. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć… popełniłem bardzo mały błąd, który kosztował nas bardzo dużo. Plan był by jechać rozważnie i zbierać cenne doświadczenie z kilometra na kilometr. Z takim też nastawieniem przystąpiliśmy do rywalizacji. Wszystko szło zgodnie z planem póki nie popełniłem naprawdę bardzo małego błędu, którego konsekwencje były potężne. Chciałbym z tego miejsca bardzo przeprosić moich partnerów, przyjaciół, kibiców oraz całą ekipę Rallytechnology, że zawiodłem. Trzymajcie teraz za nas kciuki, bo to będzie bardzo ciężki okres. Na pewno wyciągniemy wnioski. Bardzo dziękujemy też naszym partnerom: eSky Polska, WP.pl, Finish-A, Coldgroup, Infimed,  Fajno Chatka z Wisły, Rallytechnology, KompleksowaReklama.pl, Apartament uNIKATowy oraz Radio RMF FM,  za możliwość startu. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Łukasz Sitek:

Długo czekałem na kolejny wspólny start. Rajd Śląska miał być dla Nas szansą przejechania kolejnych cennych kilometrów. Jechało nam się dobrze, nie ryzykowaliśmy. Niestety, minimalny błąd na trzecim odcinku nie pozwolił na kontynuację. Nie jest to dla nas łatwe. Wyciągamy jednak wnioski i patrzymy w przyszłość. Dziękuje tym, którzy byli z nami i nas wspierali.

Niestety w wyniku wypadnięcia z trasy na odcinku specjalnym Ochaby załoga Kacper Wróblewski / Łukasz Sitek zakończyła udział w rajdzie już podczas pierwszej pętli sobotniego etapu. Wcześniej, podczas pierwszego miejskiego odcinka specjalnego, zanotowali trzeci czas w klasie 4 i 2WD, a drugiego – pierwszy w obu klasach oraz 9. w klasyfikacji generalnej rajdu.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry