Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Kacper Wróblewski najlepszym Sportowcem Roku 2018 powiatu żywieckiego!

7 lutego na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowani zostali najlepsi sportowcy województwa śląskiego. Wśród nich nominowany był Kacper Wróblewski, reprezentujący dyscyplinę jaką są rajdy samochodowe.

Rajdowy Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej 2WD i w klasie 4 został uznany przez głosujących najlepszym sportowcem powiatu żywieckiego (kategoria mężczyzn). Z kolei w finale wojewódzkim zdobył 5. miejsce. Organizatorem Plebiscytu na Sportowca Roku 2018 był Dziennik Zachodni.

 

Kacper Wróblewski: Bardzo się cieszę, że mogłem odebrać medal za najlepszego Sportowca Roku 2018 w moim powiecie. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i obdarzyli mnie zaufaniem! Jest mi bardzo miło z uzyskanego wyniku bo to świadczy o tym, że sport motorowy jest dość popularny w naszym województwie. To był dla mnie wspaniały sezon w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i mam nadzieję, że za rok znowu się tu pojawię! Oczywiście za moim sukcesem stoi wiele osób, w tym moi partnerzy: Wirtualna Polska, eSky Polska, Rallytechnology oraz radio RMF FM. Dlatego im również należą się podziękowania za ogrom pracy, którą włożyli, żebyśmy mogli wspólnie osiągnąć nasz rajdowy sukces. Trzymajcie kciuki za sezon 2019, nad którym mocno teraz pracuję!
Do Góry