Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Kacper Wróblewski najlepszym Sportowcem Roku 2018 powiatu żywieckiego!

7 lutego na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowani zostali najlepsi sportowcy województwa śląskiego. Wśród nich nominowany był Kacper Wróblewski, reprezentujący dyscyplinę jaką są rajdy samochodowe.

Rajdowy Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej 2WD i w klasie 4 został uznany przez głosujących najlepszym sportowcem powiatu żywieckiego (kategoria mężczyzn). Z kolei w finale wojewódzkim zdobył 5. miejsce. Organizatorem Plebiscytu na Sportowca Roku 2018 był Dziennik Zachodni.

 

Kacper Wróblewski: Bardzo się cieszę, że mogłem odebrać medal za najlepszego Sportowca Roku 2018 w moim powiecie. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i obdarzyli mnie zaufaniem! Jest mi bardzo miło z uzyskanego wyniku bo to świadczy o tym, że sport motorowy jest dość popularny w naszym województwie. To był dla mnie wspaniały sezon w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i mam nadzieję, że za rok znowu się tu pojawię! Oczywiście za moim sukcesem stoi wiele osób, w tym moi partnerzy: Wirtualna Polska, eSky Polska, Rallytechnology oraz radio RMF FM. Dlatego im również należą się podziękowania za ogrom pracy, którą włożyli, żebyśmy mogli wspólnie osiągnąć nasz rajdowy sukces. Trzymajcie kciuki za sezon 2019, nad którym mocno teraz pracuję!
Do Góry