Rajd Sardynii 2019: drugie miejsce Kajetanowicza i Szczepaniaka w WRC 2!
Michał Rokita i Wojciech Habuda wygrywają 50. Rajd Festiwalowy 2019
3. runda Tarmac Masters pod znakiem zmiennej pogody i trudnych odcinków specjalnych – podsumowanie
Arkadiusz Lechoszest i Krzysztof Pietruszka stawiają na dobrą zabawę w 50. Rajdzie Festiwalowym
Rajd Sardynii 2019: Sebastien Ogier liderem z niewielką przewagą
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Jutro otwarcie listy zgłoszeń do Mikołowskiego

Już za miesiąc, w dniach 18-19 kwietnia odbędzie się pierwsza runda tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Śląska – 4. Rajd Mikołowski. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić formułę rajdu. Znany z poprzedniej edycji odcinek miejski zostanie rozegrany wieczorem pierwszego dnia rajdu. Widowiskowy prolog rozpocznie rajdową rywalizację. Jutro natomiast otwarta zostanie lista zgłoszeń.

Lista zostanie zamknięta 15. kwietnia. Organizatorzy określili maksymalną liczbę zgłoszeń na 100, jednak biorąc pod uwagę zeszłoroczne frekwencje można przypuszczać, że tradycyjnie zostanie zamknięta przed czasem.

W związku z tym, że 1 dzień rajdu – sobota jest bardzo napięta organizatorzy proszą na zwrócenie szczególnej uwagi na rubrykę na druku zgłoszenia „Przedstawiciel na BK”. Prosimy w miarę możliwości wskazywać osoby spoza załogi, bo BK1 będzie pokrywało się z zapoznaniem. Z racji tego, że jest to pierwszy rajd w sezonie, organizator umożliwi zawodnikom sprawdzenie swojego samochodu pod kątem BK podczas zawodów na torze Fiata w Tychach, 12. kwietnia od godziny 11:00. Badanie nie zastępuje BK1, które odbędzie się przed rajdem. Mogą w nim wziąć udział tylko załogi zgłoszone do rajdu. Chęć sprawdzenie samochodu prosimy zgłosić na maila: zawodnicy@rajd.mikolow.pl.

Dokumenty dla zawodników
Do Góry