Kategoria: RSMP

Jurecki z nowym zawieszeniem

Jacek Jurecki i Michał Trela czekają już na start do pierwszego odcinka 30. Rajdu Karkonoskiego. Jakie mają nastroje? O tym poniżej sami zawodnicy.

Jacek Jurecki: Przed naszą załogą druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i kolejny start Citroenem C2 R2. Nie mogę się już doczekać pierwszego odcinka chociaż wiem, że ciężki weekend przed nami. Konfiguracja trasy jest inna, niż rok temu, ale poziom trudności pozostał ten sam. Odcinki są kręte, ciasne i wyboiste. Przed tym startem zmieniliśmy w Citroenie zawieszenie, które miejmy nadzieję dużo lepiej się sprawdzi w tych warunkach. Mam też nadzieję, że szybko przyzwyczaję się do jego charakterystyki i od samego początku złapiemy równe, szybkie tempo. Stawkę w klasie mamy bardzo mocną, więc szykuje się naprawdę ciekawa walka. Liczymy bardzo na wsparcie kibiców i gorący doping. Bądźcie z nami na trasie i w strefie serwisowej.

– Partnerami naszej załogi podczas drugiej rundy RSMP 2015 są: Blachdom Plus, Wokar-Bis, ASC Bielsko-Biała, Hoja oraz Pokrycia Dachowe Pniok Sylwester.

Michał Trela: Rajd Karkonoski przebiega po bardzo wymagających trasach, które przebiegają w bardzo malowniczych terenach, atrakcyjnych dla kibiców. Odcinki są trudniejsze niż w Świdnicy. Dużo czasu poświęciliśmy na zapoznanie, ponieważ trzeba zaznaczyć wszystkie ciężkie i niebezpieczne miejsca, a takich na ten weekend nie brakuje. Do tego prognozowane są opady deszczu, więc ten start wymaga pełnej koncentracji. Mam nadzieję, że zadania na dzisiejszy dzień odrobiliśmy z Jackiem bardzo dobrze i to zaprocentuje w osiąganych czasach.

– Po Rajdzie Świdnickim mamy dobrą pozycje w klasie, więc motywacja do walki jest duża. Mam nadzieję, że dowieziemy do mety wynik, który nie zawiedzie naszych kibiców. Trzymajcie za nas mocno kciuki!

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry