Rajd Sardynii 2019: drugie miejsce Kajetanowicza i Szczepaniaka w WRC 2!
Michał Rokita i Wojciech Habuda wygrywają 50. Rajd Festiwalowy 2019
3. runda Tarmac Masters pod znakiem zmiennej pogody i trudnych odcinków specjalnych – podsumowanie
Arkadiusz Lechoszest i Krzysztof Pietruszka stawiają na dobrą zabawę w 50. Rajdzie Festiwalowym
Rajd Sardynii 2019: Sebastien Ogier liderem z niewielką przewagą
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Jurecki po raz pierwszy w C2 R2

– Sezon jest nowy, a w naszym zespole także sporo nowości – mówi Jacek Jurecki. – Przede wszystkim na prawy fotel wrócił Michał Trela, pilot z którym wspólnie przejechaliśmy już sporo odcinków specjalnych. Obydwaj dobrze znamy Rajd Świdnicki, ale przez te wszystkie zmiany jest on dla nas wielką niewiadomą. Wsiadamy w samochód R2, ale będzie to Citroen C2 – rajdówka, która w porównaniu do Fiesty jest dużo bardziej nerwowa, ale za to lepiej hamuje i troszkę żwawiej przyspiesza.

– Nie mamy szczególnych założeń na ten rajd. Jestem bardzo ciekawy jak wypadniemy na tle rywali z klasy i mam nadzieję, że będziemy konkurencyjni, mimo debiutu. Nastroje w zespole są bardzo dobre. Na Rajdzie Mikołowskim mieliśmy „chrzest bojowy” z Citroenem i udało nam się już trochę ten samochód „oswoić”. Zadanie jakie nas czeka nie jest łatwe, ale razem z Michałem damy radę. Oczywiście nie bez znaczenia będzie tu wsparcie kibiców, więc bądźcie z nami!! 🙂

– Partnerami naszej załogi podczas pierwszej rundy RSMP 2015 są: Blachdom Plus, Wokar-Bis, ASC Bielsko-Biała, Hoja oraz Pokrycia Dachowe Pniok Sylwester.
Do Góry