Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Jurecki po raz pierwszy w C2 R2

– Sezon jest nowy, a w naszym zespole także sporo nowości – mówi Jacek Jurecki. – Przede wszystkim na prawy fotel wrócił Michał Trela, pilot z którym wspólnie przejechaliśmy już sporo odcinków specjalnych. Obydwaj dobrze znamy Rajd Świdnicki, ale przez te wszystkie zmiany jest on dla nas wielką niewiadomą. Wsiadamy w samochód R2, ale będzie to Citroen C2 – rajdówka, która w porównaniu do Fiesty jest dużo bardziej nerwowa, ale za to lepiej hamuje i troszkę żwawiej przyspiesza.

– Nie mamy szczególnych założeń na ten rajd. Jestem bardzo ciekawy jak wypadniemy na tle rywali z klasy i mam nadzieję, że będziemy konkurencyjni, mimo debiutu. Nastroje w zespole są bardzo dobre. Na Rajdzie Mikołowskim mieliśmy „chrzest bojowy” z Citroenem i udało nam się już trochę ten samochód „oswoić”. Zadanie jakie nas czeka nie jest łatwe, ale razem z Michałem damy radę. Oczywiście nie bez znaczenia będzie tu wsparcie kibiców, więc bądźcie z nami!! 🙂

– Partnerami naszej załogi podczas pierwszej rundy RSMP 2015 są: Blachdom Plus, Wokar-Bis, ASC Bielsko-Biała, Hoja oraz Pokrycia Dachowe Pniok Sylwester.
Do Góry