Rajd Sardynii 2019: drugie miejsce Kajetanowicza i Szczepaniaka w WRC 2!
Michał Rokita i Wojciech Habuda wygrywają 50. Rajd Festiwalowy 2019
3. runda Tarmac Masters pod znakiem zmiennej pogody i trudnych odcinków specjalnych – podsumowanie
Arkadiusz Lechoszest i Krzysztof Pietruszka stawiają na dobrą zabawę w 50. Rajdzie Festiwalowym
Rajd Sardynii 2019: Sebastien Ogier liderem z niewielką przewagą
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex, RO, KJS

Jubileuszowy XX. Rally Mazowieckie Szutry

Już 26. kwietnia w Warszawie rozegrana zostanie trzecia runda Samochodowych Mistrzostw Pucharu Auto Koło Centrum oraz również trzecia runda Pucharu Tedex WRC. Organizatorzy, czyli Tedex S.A. wraz z Auto Koło Centrum zaprasza wszystkich sympatyków, kierowców, zarówno amatorów jak i zawodników licencjonowanych którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji do udziału w dwudziestej edycji Rally Mazowieckie Szutry.

Tradycyjnie trasa będzie liczyła około 90 kilometrów i składać się będzie z 2 sekcji. Rozegranych zostanie 10 prób sportowych. Wszystkie próby rozegrane zostaną na zamkniętych, zabezpieczonych trasach o różnej konfiguracji typu „OS”, łatwych w nawigacji, ponieważ trasy prób wyznaczone będą naturalnym ukształtowaniem terenu, ze znikomą ilością słupków. Trasy będą szybkie i zarazem techniczne, wszystkie o maksymalnych dopuszczalnych długościach.

Zwycięzcom klasyfikacji generalnej, poszczególnych klas i grupy „RWD” wręczone zostaną puchary, zarówno dla kierowcy jak i plota. Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW, Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze. Zapewniamy jak zawsze oprawę medialną, doskonałą towarzyską atmosferę, niespodzianki dla startujących jak i osób towarzyszących. Firma Tedex jak zawsze będzie wspierała uczestników rajdu posiłkiem jak i wszelka pomocą.

Nie przegap takiej okazji, Zgłoś swój udział i wystartuj w imprezie jaka nie często się zdarza, która daje tyle satysfakcji z jazdy. Uwaga! Prosimy wszystkich zawodników biorących udział w Pucharze Tedex WRC (którzy jeszcze nie zdążyli) o oklejenie swoich aut zgodnie ze wzorem lub jeśli nie jest to możliwe umieszczenie naklejek w innych widocznych miejscach.

Więcej informacji na stronie klubu oraz w naszym dziale Pucharu Tedex.
Do Góry