Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Historyczne, HRSMP

Jakub Brzeziński Fabią R5 w wielickim memoriale

Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń skorzystają ze Škody Fabii R5 podczas 2. Platinum Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza! Škoda Fabia będzie jedynym autem klasy R5, który pojawi się na wielickim memoriale. Obsługą samochodu zajmie się zespół GO+ Cars.

GO+ Cars:

Kolejna załoga GO+ Cars przygotowała dla Was prawdziwą bombę! Jakub ‚Colin’ Brzeziński pilotowany przez Kamil Kozdroń wskoczy na Platinum Rajdzie Memoriale J. Kuliga i M. Bublewicza do… Skody Fabii R5!

Dla Kuby Brzezińskiego będzie to drugi start w Wieliczce – pierwszy miał miejsce w 2014 roku, kiedy jeszcze za kierownicą Citroena C2 R2 Max Brzeziński zajął 1. miejsce w klasie 1 i 13. miejsce w generalce.

Wicemistrz Polski z sezonu 2016 zdecydował się na start za kierownicą Skody Fabii R5 – będzie to jedyny samochód w stawce tej klasy – już dziś nie możemy doczekać się tego widoku na oesach!

Ostatnim startem Brzezińskiego za kierownicą auta R5 był Rajd Barbórka w 2016 roku. Wtedy w Fordzie Fiesta zawodnik GO+ Cars zajął 6. miejsce w generalce. Łącznie Brzeziński startował R5-ką już 13. razy, aż sześciokrotnie finiszując na podium.
Do Góry