Kategoria: Różne

Jacek Polok w RSMP 2018

Załoga zespołu Soprema Rally Team grzeje silnik przed startami w nadchodzącym sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Za kierownicą Forda Fiesty w nowej specyfikacji R200 zasiądzie Jacek Polok. Dzięki poprawionej Fieście, ale także dzięki nowym przepisom, ekipa Sopremy wystąpi w klasie Open.

Zmiany nastąpią na fotelu pilota. Tam – poza Katarzyną Pytel-Majkowską – zasiądzie nowy w zespole Łukasz Włoch. Samochodem będzie opiekować się zespół PZ Racing, będący jednocześnie autorem jego przebudowy.

Jacek Polok:

Z wielką radością informuję, że przedłużyliśmy współpracę z naszym zeszłorocznym Partnerem, tym samym, kolejny rok startujemy w barwach Sopremy. Przygotowania do startów trwają już od kilku miesięcy i dają mi sporo spokoju i pewności co do dobrych wyników. Wraz z Kasią Pytel i Łukaszem Włochem, którzy będą zmieniać się w fotelu Pilota, starujemy w pełnym sezonie Mistrzostw Polski. Mamy także w planach treningowe starty w wybranych rajdach RSMŚl.

Nasza Fiesta, prezentująca się w zupełnie nowej, dynamicznej specyfikacji będzie naszą tegoroczną bronią. Dzięki temu, że konkurencja jest duża, to liczę na naprawdę zaciętą, wyrównaną i dobrą sportową walkę. Myślę, że ten auto da nam również możliwość rywalizacji w generalnej klasyfikacji samochodów jednonapędowych, więc klasa open to dobry plan na Fiestę R2.

Co do samochodu, to ekipa PZ Racing włożyła bardzo dużo serca i pracy w przygotowanie naszej Fiesty i efekt wydaje się być bardzo satysfakcjonujący, jednak prawdziwym testem naszego przygotowania i sprawności samochodu będzie pierwszy start.

Serdecznie zapraszam do kibicowania naszemu zespołowi w sezonie 2018.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry