Kategoria: Różne

Intensywne plany Gryc Racing Team

Tomek Gryc i Michał Kuśnierz po krótkiej, ale intensywnej letniej przerwie wracają na oesy ze zdwojoną energią. Stęsknieni za rajdową adrenaliną zaplanowali bardzo napięty grafik na najbliższe weekendy. Już 22 lipca wystartują w Rally Sprincie w Makowie Podhalańskim. Tydzień później ścigać się będą w mocno obsadzonym czeskim Rally Pacejov. Zwieńczeniem wakacyjnych emocji będzie start w polskiej rundzie Mistrzostw Europy – Rajdzie Rzeszowskim, będącym jednocześnie trzecią odsłoną walki o tytuły w RSMP.

Start w imprezie w Makowie Podhalańskim będzie wyjątkowy. Nie z racji długości odcinków, bo łącznie jest ich niespełna 25 kilometrów, ale przede wszystkim dlatego, że załoga Gryc Racing Team stanie przed nie lada wyzwaniem – będzie sama dokonywała podstawowego serwisu swojego Peugeota 208 R2, korzystając z pomocy tylko jednego mechanika Rallytechnology. Kilka dni później, już z całym zapleczem technicznym, wystartują w Rally Pacejov, gdzie na wymagających czeskich trasach między Pilznem a Czeskimi Budziejowicami wejdą w kluczową fazę przygotowań do trzeciej rundy Mistrzostw Polski.

Tomasz Gryc:

Chcemy powrócić do rajdówki w dobrych nastrojach, dlatego wybraliśmy małą, ale ciekawą imprezę. Sprint w Makowie rozgrywany jest na terenie powiatu, w którym mieszka mój pilot Michał. Odcinek to słynny fragment z Rajdu Krakowskiego przez Górę Makowską – duży podjazd i zjazd, dość trudny techniczne, wąski, specyfiką przypominający Rzeszowski. Tydzień później, już z całym zespołem Rallytechnology, wystartujemy w Rally Pacejov, gdzie czeka nas 70 kilometrów oesowych na czterech różnych odcinkach i bardzo mocna obsada zawodów. Już nie mogę się doczekać najbliższych tygodni, bo każdy z nich będzie oznaczał jedno – jazdę rajdówką, za którą już się bardzo stęskniłem 😉

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry