Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

II Rally Racing Czerwińsk 2016 – lista zgłoszeń już otwarta

W imieniu firmy TEDEX S.A, głównego sponsora Pucharu TEDEX WRC oraz AK Centrum zapraszamy już 26 czerwca 2016 na II Rally Racing Czerwińsk 2016. Już po raz drugi dzięki uprzejmości Urzędu Gminy Czerwińsk nad Wisłą oraz włodarzy Miasta Nowy Dwór Mazowiecki i Gminy Zakroczym będziemy mogli śledzić rywalizację załóg, które zgłoszą się do rywalizacji w imprezie stanowiącej IV Rundę Puchar TEDEX WRC oraz IV Rundę RSMAK Centrum.

Podczas tegorocznej edycji Rally Racing Czerwińsk nie zabraknie jak zawsze widowiskowych SUPER PRÓB, które rozegrane zostaną m.in. w Czerwińsku nad Wisłą oraz Nowym Dworze Mazowieckim. O przygotowanie „odcinków specjalnych” oraz bezpieczne kibicowanie zadbają jak zawsze sędziowie z AK Centrum. Firma TEDEX dla najmłodszych fanów rajdów samochodowych będzie jak miała drobne upominki. Podczas imprezy będziecie mogli zapoznać się z ofertą olejów firmy TEDEX, a o bezpieczny dojazd na imprezę zadba RENAULT WARSZAWA. Już po raz kolejny dojedziemy na rajd jednym z modeli RENAULT.

Dlatego już dziś wszystkich zainteresowanych startem w II Rally Racing Czerwińsk 2016 zapraszamy na stronę rajdu, na której znajdziecie formularz zgłoszeniowy, przez który możecie zgłosić się do startu w imprezie. Na stronie rajdu publikowane będą również wszystkie komunikaty dla zawodników i kibiców.

Nie ma na co czekać już dziś wyślij zgłoszenie do udziału w imprezie. 🙂 Oczywiście nie zabraknie relacji live z rajdu, która dostępna będzie na oficjalnym profilu Puchar Tedex.
Do Góry