Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Hyundai odświeżył barwy

Zespół Hyundai Motorsport zaprezentował dziś barwy zespołu, który w zbliżającym się Rajdzie Monte Carlo rozpocznie batalię o tytuł Rajdowych Mistrzów Świata. Po wczorajszej prezentacji barw samochodu klasy R5, tym razem ekipa z Alzenau postanowiła pokazać oklejenie samochodu WRC, który przeszedł drobne modyfikacje pakietu aerodynamicznego.

Michel Nandan, szef zespołu:

Przed zbliżającym się sezonem jesteśmy w dobrych humorach. W 2017 roku byliśmy blisko tytułu, teraz chcemy to zmienić i osiągnąć założony cel.

W sezonie 2018 w ekipie koreańskiego producenta wystąpią 4 załogi: Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul, Andreas Mikkelsen i Andreas Jaeger, Hayden Paddon i Seb Marshall oraz Dani Sordo i Carlos del Barrio, który na prawym fotelu zastąpi Marka Marti.

Thierry Neuville:

Cztery zwycięstwa i walka o czołowe pozycje w poszczególnych rundach motywują nas do walki w nadchodzącym sezonie. Z roku na rok jesteśmy silniejsi jako zespół. Czas pokazać się z najlepszej strony!

Andreas Mikkelsen:

To jest moment na który czekałem! Trzy zeszłoroczne rundy, w których wystartowałem razem z Hyundaiem pozwoliły nam rozwinąć skrzydła. Czuję, że mogę teraz zaatakować.

Dani Sordo:

Postęp zespołu od 2014 roku jest ogromny. Mamy dobre relacje z całą rodziną Hyundai Motorsport. Chcę pokazać 100% zaangażowania, aby dać zespołowi maksymalnie dużo.

Hayden Paddon:

Traktuję sezon 2018 jako mój nowy start po pechowym poprzednim roku. Chcę zapomnieć o gorszych momentach i wyciągnąć pozytywne aspekty z zeszłego sezonu. Udało się kilka razy stanąć na podium, co w nadchodzącym roku chciałbym powtórzyć, wspinając się jeszcze wyżej.
Do Góry