Kategoria: WRC

Hyundai odświeżył barwy

Zespół Hyundai Motorsport zaprezentował dziś barwy zespołu, który w zbliżającym się Rajdzie Monte Carlo rozpocznie batalię o tytuł Rajdowych Mistrzów Świata. Po wczorajszej prezentacji barw samochodu klasy R5, tym razem ekipa z Alzenau postanowiła pokazać oklejenie samochodu WRC, który przeszedł drobne modyfikacje pakietu aerodynamicznego.

Michel Nandan, szef zespołu:

Przed zbliżającym się sezonem jesteśmy w dobrych humorach. W 2017 roku byliśmy blisko tytułu, teraz chcemy to zmienić i osiągnąć założony cel.

W sezonie 2018 w ekipie koreańskiego producenta wystąpią 4 załogi: Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul, Andreas Mikkelsen i Andreas Jaeger, Hayden Paddon i Seb Marshall oraz Dani Sordo i Carlos del Barrio, który na prawym fotelu zastąpi Marka Marti.

Thierry Neuville:

Cztery zwycięstwa i walka o czołowe pozycje w poszczególnych rundach motywują nas do walki w nadchodzącym sezonie. Z roku na rok jesteśmy silniejsi jako zespół. Czas pokazać się z najlepszej strony!

Andreas Mikkelsen:

To jest moment na który czekałem! Trzy zeszłoroczne rundy, w których wystartowałem razem z Hyundaiem pozwoliły nam rozwinąć skrzydła. Czuję, że mogę teraz zaatakować.

Dani Sordo:

Postęp zespołu od 2014 roku jest ogromny. Mamy dobre relacje z całą rodziną Hyundai Motorsport. Chcę pokazać 100% zaangażowania, aby dać zespołowi maksymalnie dużo.

Hayden Paddon:

Traktuję sezon 2018 jako mój nowy start po pechowym poprzednim roku. Chcę zapomnieć o gorszych momentach i wyciągnąć pozytywne aspekty z zeszłego sezonu. Udało się kilka razy stanąć na podium, co w nadchodzącym roku chciałbym powtórzyć, wspinając się jeszcze wyżej.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry