Kategoria: WRC

Hubert Ptaszek zawiesza starty w WRC 2

Hubert Ptaszek w wywiadzie udzielonym redakcji portalu sokolimokiem.com zdradził, że zawiesza swój program startów w Mistrzostwach Świata. Teraz jego celem jest solidne przygotowanie się do kolejnego sezonu. W tym roku Ptaszek i Szczepaniak chcą jeszcze wystartować w kilku mniejszych rajdach, jednak jest to wciąż w fazie planowania.

Hubert Ptaszek dla redakcji portalu sokolimokiem.com:

Pierwsza połowa sezonu nie poszła po naszej myśli. Nie ma co zagłębiać się za bardzo w szczegóły, ale szans na dobry wynik w klasyfikacji końcowej WRC-2 nie mamy, nasz dorobek punktowy jest dość skromny. Musimy cofnąć się o krok, by w przyszłości mieć szansę na wykonanie dwóch kroków do przodu. Prawda jest taka, że niestety zawieszamy nasze tegoroczne starty w WRC-2, żeby skupić się na solidnym treningu przed kolejnym sezonem. Mam nadzieję, że to dobrze wpłynie na moją karierę. Wspólnie z partnerami rozmawiamy i planujemy starty w mniejszych rajdach, które dadzą nam odrobinę inne doświadczenia. Chcemy jak najlepiej wykorzystać ten czas, ułożyć jak najlepszy program i jak najskuteczniej przepracować kolejne miesiące.

Dla Huberta Ptaszka i Macieja Szczepaniaka był to drugi sezon startów w kategorii WRC 2. W tym roku wystartowali w Meksyku, Argentynie, Portugalii i Polsce. Obecnie zajmują dwudzieste miejsce w klasyfikacji generalnej.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry