Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Grzyb przed Rajdem Dolnośląskim: bardzo się cieszę z możliwości występu

fot. facebook/GrzegorzGrzyb

Po zwycięstwie w pierwszej rundzie RSMP, Grzegorz Grzyb potwierdził także start w drugiej imprezie cyklu. Kierowca występujący w ERC i słowackim czempionacie, nie planował początkowo rywalizować w Rajdzie Dolnośląskim. Potem jednak znalazł się na liście zgłoszeń, lecz jego występ nie był pewny w stu procentach. Wypowiedź zawodnika, potwierdzającą jego start, opublikowali na Facebooku organizatorzy Rajdu Dolnośląskiego – Hotel Zieleniec.

Grzegorz Grzyb:

To bardzo intensywny sezon dla nas i naszego zespołu ze startami w Rajdowych Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Słowacji. Początkowo nie planowaliśmy udziału w drugiej rundzie RSMP, jednak po świetnym rozpoczęciu sezonu i zwycięstwie w Świdnicy postanowiliśmy zrobić wszystko by wystartować także w Rajdzie Dolnośląskim. Bardzo się cieszę z możliwości występu, bo uwielbiam ścigać się po tych wymagających trasach. Stawka zawodników w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski jest w tym roku bardzo silna i zapowiadają się naprawdę emocjonujące zawody, z walką do ostatniego odcinka specjalnego. Chcemy pojechać bardzo szybkim, ale i skutecznym tempem. Postaramy się także ustrzec błędów i mamy nadzieję na dobry rezultat na mecie Rajdu Dolnośląskiego.

Grzegorza Grzyba, wraz z Robertem Hundlą, podczas 52. Rajdu Dolnośląskiego – Hotel Zieleniec, zobaczymy już w najbliższy weekend.
Do Góry