Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
Rajd Elektrenai 2019: Duet Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk najszybszy z Polaków
Kacper Wróblewski chce wykorzystać doświadczenie z Rajdu Polski na Litwie
Najnowszy Ford Fiesta R5 czeka na oficjalny test w Rajdzie Estonii
Oliver Ciesla zachwycony zaangażowaniem organizatorów Rajdu Safari
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Gryc Racing Team: powrót na odcinki i jubileuszowy start w Rajdzie Polski

Mający na swoim koncie 10 startów w Rajdzie Polski Tomek Gryc wybrał właśnie tę wyjątkową rundę na swój powrót na odcinki specjalne. Przerwa w startach spowodowana kontuzją Tomka, właśnie dobiega końca. Dzięki temu będziemy mogli ponownie zobaczyć jeden z bardziej pogodnych duetów w RSMP na mazurskich trasach. Ubiegłoroczni Rajdowi Mistrzowie Polski w ośce (2WD) wystartują dobrze znanym Peugeotem 208 R2 w niezwykle mocno obsadzonej klasie 4.

Co więcej – ten rajd będzie wyjątkowy nie tylko z powodu powrotu do rywalizacji, ale przede wszystkim tegoroczny Rajd Polski to setny start Michała Kuśnierza w rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski!

Tomek Gryc: – „Syn poszedł do szkoły, więc i ja kończę z labą ;). Za zgodą lekarzy nareszcie mogę wrócić na oesy! Mam nadzieję, że nie zardzewiałem jak stary Fiat. Prawie rok nie siedziałem w R2. Nie będę kłamał, że nie będę patrzył na czasy. Bo będę i mam nadzieję, że wstydu nie przyniosę. Jednak rozczarowany też nie, jeśli okaże się, że te kilka miesięcy to przepaść. Liczę, że wsiądę za kółko i będzie tak jak rok temu, gdy wywalczyliśmy mistrzowskie tytuły. Szczególnie, że to świetny moment, by podziękować Michałowi za te wspólnie spędzone lata w rajdówce i świętować jego piękny jubileusz.”

Michał Kuśnierz: – „Jesteśmy szczęśliwi, że udało się wrócić na odcinki specjalne. Szczególne jest to, że stanie się to na Rajdzie Polski, z którym wiążą nas miłe wspomnienia i dobre wyniki. To także dla mnie wyjątkowy rajd, bo będzie setnym startem w rundzie RSMP. Spory jubileusz, więc będę robił wszystko, aby uzyskać dobry wynik i stanąć na mecie tego rajdu. Szczerze mówiąc, nie mogę się już doczekać startu do pierwszego odcinka. W RSMP już nic nie ugramy, bo rywalizacja w klasie już się zakończyła, ale cieszy fakt, że tytuł „został” z Rallytechnology. Chcielibyśmy pogratulować Kacprowi Wróblewskiemu i Jackowi Spentanemu zdobycia tytułów w ośce. Przez cały czas śledziliśmy ich rywalizację i wykonali z całym zespołem świetną pracę”
Do Góry