Kategoria: ERC, RSMP

Gryc i Kuśnierz umacniają się na pozycji liderów w klasie!

Utrzymanie koncentracji w upale podczas dwóch dni wymagającej rywalizacji było najważniejszym założeniem chyba wszystkich załóg startujących w Rajdzie Rzeszowskim. Każdy, kto dotarł do mety tej – uważanej za najtrudniejszą – rundy RSMP i Mistrzostw Europy, może czuć się jak zwycięzca. W tych piekielnych wręcz warunkach doskonale poradzili sobie Tomek Gryc i Michał Kuśnierz.

Na 7 pokonanych sportowym tempem oesów załoga Gryc Racing Team wywalczyła aż 6 miejsc na podium w klasie, kończąc zawody na 2. miejscu w swojej klasie i 3. wśród aut napędzanych na jedną oś Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Rozsądna jazda spowodowała, że umocnili się na pozycji liderów w klasie 4 RSMP. Kolejnym startem Gryc Racing Team będzie Rajd Dolnośląski, rozgrywany w pierwszy weekend września w okolicach Kłodzka.

Tomasz Gryc:

Nareszcie odczarowaliśmy Rajd Rzeszowski. Myślę, że był to najtrudniejszy rajd w mojej karierze. Trudniejszy nawet niż Monte Carlo. Patrząc na liczbę załóg, które skończyły poza trasą i na to jak trudne były te odcinki, naprawdę jesteśmy szczęśliwi z osiągnięcia mety na drugiej pozycji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z miejsca, a plan minimum został zrealizowany. Myślami jednak jestem już na następnym rajdzie w Kotlinie Kłodzkiej.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry