RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
Rajd Elektrenai 2019: Duet Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk najszybszy z Polaków
Kacper Wróblewski chce wykorzystać doświadczenie z Rajdu Polski na Litwie
Najnowszy Ford Fiesta R5 czeka na oficjalny test w Rajdzie Estonii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Finał na Śląsku

Tegoroczna jesień jest wyjątkowo gorąca i emocjonująca dla Łukasza Byśkiniewicza i jego pilota Tomasza Borko. A to za sprawą intensywnego okresu –  w ciągu 5 tygodni zaplanowano aż 3 rajdy. Przed reprezentantami TVN TURBO Rally Teamu ostatni rajd sezonu 2017 Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Ostatnia runda to Rajd Śląska, który jest nowością w kalendarzu Mistrzostw Polski. Ten rajd zadecyduje o losach tytułu Mistrza Polski w klasie 4. Szanse na jego zdobycie mają aż 3 załogi- wśród nich Byśkiniewicz i Borko, którzy na Śląsku pojawia się dobrze znanym im Oplem Adamem R2 przygotowanym przez MSZ Racing.

Łukasz Byśkiniewicz:

Emocje sięgają zenitu. W tej chwili zajmujemy 3. miejsce w punktacji naszej klasy, ale mamy szanse nawet na pierwsze. Damy z siebie wszystko. Czuje, że jesteśmy z Tomkiem w bardzo dobrej formie co pokazaliśmy na ostatnich dwóch rajdach wygrywając wiele odcinków specjalnych. Nie wiem natomiast  co mam powiedzieć o Rajdzie Śląska, ponieważ to nowa impreza, której trasy powstały z połączenia kilku krótszych okręgowych rajdów. Z całą pewnością akcji i widowiskowości nie zabraknie. Trzymajcie za nas kciuki. Chciałbym gorąco podziękować partnerom TVN TURBO Rally Team’u, którzy wspierają nas przez cały sezon, firmom: NOVOL, TEDEX, TEKOM Technologia, I-Planet Radom, Modesto s.c., FIBARO, producent resoraków Majorette. Wielkie podziękowania kieruje także do szefów kanałów i programów grupy TVN.

Tomasz Borko:

Koniec sezonu przyszedł nadspodziewanie szybko i mamy ostatnią rundę RSMP. Super, że przygotowano odcinki miejskie pod kibiców, które są wyjątkowo widowiskowe. W naszej klasie walczymy o jak najlepszy wynik w klasyfikacji całego sezonu – mamy nawet szanse na pierwsze miejsce. Znów mamy najliczniej obsadzoną klasę, dlatego zachęcamy do trzymania kciuków i dopingu naszej załodze.
Do Góry