Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

Dwornik razem z Wolf Motorsport!

Ostatnia, czwarta runda Ireco Tarmac Masters będzie dla Wolf Motorsport ciekawą odmianą. Na prawym fotelu Kamila Winnickiego zasiądzie startujący przeważnie w RSMŚl, a ostatnio w RSMP, Sebastian Dwornik. To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez zespół. Kibice rajdowi (nie tylko drużyny Wolfa) będą mieli okazję współtworzyć relację z rajdu i dopingować swoich faworytów za pomocą bezpłatnej aplikacji.

Po trzech rundach Tarmach Masters Winnicki będzie chciał pokazać to, czego nauczył się przez ten rok. Ma pomóc mu w tym o wiele bardziej doświadczony Dwornik. Obaj stawiają przede wszystkim na naukę i poprawę tego co się da, aby móc być w pełni gotowym w przyszłym sezonie na zaatakowanie miejsc na podium i picie szampana na mecie.

Kierowca Wolf Motorsport nie ukrywa, że chciałby wynieść sporo doświadczenia z startu i że celem na przyszły rok są miejsca w pierwszej trójce:

Czwarta runda Tarmac Masters to ostatnia okazja do nauki w 2017 roku. Organizatorzy wybierając trasy odcinków jak zawsze podeszli do tematu bardzo ambitnie, dzięki czemu będziemy mogli znów pojeździć „od ścianki do ścianki” i to nie tylko w dzień, ale też po zmierzchu! Ta runda będzie dla mnie nadal naukowa – mam okazję starować w niej z Sebastianem, którego ogromne doświadczenie zderzymy z moją jazdą i zobaczymy co z tego wybuchnie 🙂 Wszystko po to, by być gotowym na walkę o podium w przyszłym sezonie.

Sebastian Dwornik również liczy na wspaniałą współpracę z kierowcą jak i z teamem Wolf Motorsport:

Jestem zawsze zmotywowany. Już sam fakt podjęcia współpracy świadczy o mojej pozytywnej wizji naszego wspólnego rajdowania. Do każdego startu przygotowuję się dokładnie, analizuję trasę oraz dokumenty. Myślę że naszym celem na ten moment jest meta, zbieranie doświadczeń i analizowanie wszystkich sytuacji i zachowań oraz skuteczne eliminowanie błędów. Nie skupiam się na konkretnym wyniku, myślę że to nie jest cel tego rajdu.

Zawsze pozytywnie spoglądam w przyszłość i stąpam twardo po ziemi, więc zdaję sobie sprawę że nie będzie łatwo, bo początki zawsze są trudne. Natomiast w Kamilu widzę duży potencjał, który powinien go zaprowadzić wysoko i oby na sam szczyt. Ufam, że cały zespół dołożył wszelkich starań aby wszystko poszło właściwie. Z zewnątrz widzę duże zaangażowanie.

Dla całej rajdowej i nierajdowej społeczności Wolf Motorsport utworzył w aplikacji WhatsApp grupę, w której każdy będzie mógł relacjonować 4. rundę Ireco Tarmac Masters! Pomysłodawczynią akcji jest Daria Kędzierska, PR Manager Wolf Motorsport:

Ma to być narzędzie dla wszystkich Kibiców, ale też załóg, serwisantów i organizatora. Każdy będzie miał możliwość relacjonować rajd, wrzucać na grupę zdjęcia i filmy video. Będzie można zadawać innym kibicom pytania i odpowiadać na nie na bieżąco w czasie trwania oesów. Celem grupy na WhatsApp jest stworzenie relacji na żywo dla tych którzy są na rajdzie i dla tych, którzy na niego nie dotarli.

Usługa jest bezpłatna, ale warunkiem korzystania z niej jest zainstalowanie aplikacji na swoim telefonie i posiadanie aktywnego pakietu internetowego.

Wolf Motorsport wystawi w Ludkowicach Kłodzkich jedno Renault Clio Sport i będzie wspierać załogę z bliźniaczego samochodu – Patryk Zywer / Piotr Malczewski.

Wolf Motorsport jest młodym zespołem, którego ambicje dążą do RSMŚl i RSMP. Team z Wrocławia wspiera i pomaga w rozwoju niedoświadczonych kierowców i pilotów, a oprócz tego oferuje pełną koordynację startów wraz z zapleczem. Partnerem strategicznym jest firma Wolf Technologie. Starty wspierają Winnicki Consulting oraz Auto Moto Serwis. Partnerem medialnym jest portal Rajdy24.pl.

Odwiedź Wolf Motorsport na Facebooku, Instagramie i YouTube.
Do Góry