Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Dukat: marzenia się spełniają

Barbórka Cieszyńska to z pewnością najbardziej kultowy rajd ze wszystkich w tegorocznym kalendarzu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. W 41 edycji tego klasyka będzie miał przyjemność zaprezentować się Zdrowit Rally Team.

Konrad Dukat: Chyba muszę powiedzieć że marzenia się spełniają. 😉 Przez wiele, wiele lat chciałem stanąć na starcie właśnie w tym rajdzie i jak na razie wiele wskazuje na to, że w tym roku może się to udać. Oczywiście nasze ambicje nie kończą się na samym starcie. 😉 Mamy nadzieję na szybkie tempo i oczywiście metę w Cieszynie.

– Z onboard’ów zamieszczonych na stronie organizatora, wiemy że będzie to bardzo trudny rajd, z klasykiem w postaci OSu Cisownica. Dodatkowym smaczkiem może okazać się, jak to zwykle na Barbórce bywało, pogoda! Lista startowa jest imponująca, a nasza klasa w najmocniejszej konfiguracji nazwisk. Stąd wniosek taki że weekend będziemy wręcz kąpać się w adrenalinie.

– Wszystkim tym którzy będą śledzić nasze zmagania, obiecujemy wiele emocji, oby samych pozytywnych. 😉

Grzegorz Kubis: Barbórka Cieszyńska – pełna stawka mega kierowców, jeden z najtrudnieszych rajdów w Mistrzostwach Śląska, w tym nasze Saxo i my w środku. Autko jest bardzo dzielne i będzie musiało wykazać się powerem na tych kultowych trasach, trochę z naszą pomocą. 🙂 Emocji będzie co niemiara, myślę że przyjemności z jazdy również. Dziękujemy naszemu sponsorowi – sieci aptek Zdrowit, a Wy trzymajcie za naszą załogę kciuki. Do zobaczenia na trasie!

Nasz start to w dużej mierze zasługa wiernych sponsorów sieci aptek Zdrowit, oraz naszych partnerów medialnych Rajdy24.pl i Infokrakow.pl. Zapraszamy na nasz fan page.
Do Góry