Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Dukat i Kubis przed rywalizacją w Opolskim

Najbliższy weekend stoi pod znakiem WRC, ale również Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, a dokładniej szóstej rundy – Rajdu Opolskiego. Po długiej, bo aż dwu miesięcznej przerwie, do rywalizacji staje również załoga Zdrowit Rally Team, w stałym składzie Konrad Dukat, Grzegorz Kubis oraz Citroen Saxo Vts.

Konrad Dukat: Przerwa od Rajdu Oświęcimskiego trwała tak długo, że przez chwilę myślałem że sezon już się skończył… 😉 Z tego co widziałem na stronie rajdu Opolskiego, czeka na nas szybka trasa z łącznikami szutrowymi, co stanowi dla nas spore wyzwanie. Taka konfiguracja różnie wpływała na naszą jazdę jak dotąd, raz bardzo dobrze, a raz zupełnie przeciwnie. Z pewnością celem na ten rajd będzie jak największy fun z jazdy i mamy nadzieję że pech tym razem wybierze się w zupełnie inne okolice. Klasa PPC jest jak zwykle bardzo mocna (11 załóg), faworytów do zwycięstwa jest naprawdę sporo, a i lokalni kierowcy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. My z pewnością będziemy się starali ostro walczyć. Mam nadzieje że będziecie z nami. 😉

Grzegorz Kubis: Daleka wyprawa, szybkie trasy, nowe trasy, dużo rywali – będzie ciężko. Nasz saxofon jest w dobrych rękach Stasia, czyli w dobrej formie – więc mamy nadzieje że na trasach rajdu będzie też nieźle. Dla Naszej załogi to kolejne nowe wyzwanie, liczymy na udane zawody dla Zdrowit Rally Team. Ma być przyjemność, oraz mocne emocje z jazdy.

Jak zwykle wspiera nas sponsor zespołu, a więc Zdrowit – sieć aptek na Śląsku i w Małopolsce, a medialnie jak zwykle pomagają infokrakow24.pl oraz Rajdy24.pl. Zapraszamy również na fan page zespołu.
Do Góry