Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Dukat i Kubis gotowi do startu w Oświęcimskim

Już w najbliższą sobotę 22 sierpnia 2015 r. odbędzie się długo oczekiwany 2. Rajd Oświęcimski. Będzie to jednocześnie czwarta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, podczas której Zdrowit Rally Team w składzie Konrad Dukat i Grzegorz Kubis po raz kolejny w tym sezonie staną na linii startu.

– Teraz jedziemy do Oświęcimia. To dla nas ważny start i niełatwy, tym bardziej że pierwszy raz przyjedzie dopingować mnie rodzina. Poza tym, to ważne miasto ze względu na obecność w nim jednej bardzo znanej apteki. 😉 Wypadałoby ich wszystkich nie zawieść, prawda? 😉

– Jedziemy tu pierwszy raz, więc żeby się zbliżyć do najlepszych, będziemy musieli się szyyybko uczyć. Próby sportowe są bardzo ciekawe, zwłaszcza OS Inwałd. Bardzo rytmiczna trasa z efektowną metą pod zamkiem. OS Jawiszowice zna z poprzedniego roku większości naszych rywali, więc będzie dla nas przez to trudniejszy. Jednak jak zwykle podejmujemy rękawicę. 😉
Wszystkich kibiców zapraszamy na start na rynku w Oświęcimiu i na odcinki specjalne w jego okolicach –
mówi kierowca, Konrad Dukat

Do rajdu zgłosiło się 60 załóg, natomiast w Pucharze Peugeot/Citroen, w której startuje Zdrowit Rally Team aż 11. Tak liczna obsada klasy, to kolejna okazja do rzeczywistej konfrontacji umiejętności i sprzętu.

– Czołówka klasy PPC – Karzyński, Marcińczyk, Smagała oraz cała reszta, to szybcy i doświadczeni zawodnicy, a to co pokazali na ostatnim rajdzie wzbudza szacunek. Łatwo jednak skóry nie sprzedamy, będziemy się starać ich podgryzać i kąsać 🙂 – komentuje pilot załogi Grzegorz Kubis. – Cieszy nas bardzo kolejny start, a dodatkowo motywuje nas miasto Oświęcim szczególne ze względu na naszego sponsora – Apteki Zdrowit, możemy zapewnić że będziemy zdrowo zasuwać!

– Dziękujemy za wsparcie ze strony sponsora zespołu, a więc Zdrowit – sieć aptek na Śląsku i w Małopolsce. Medialnie jak zwykle pomagają nam infokrakow24.pl oraz Rajdy24.pl.

– Zapraszamy wszystkich kibiców rajdów samochodowych do Oświęcimia oraz na nasz profil na Facebook, gdzie postaramy się na bieżąco wrzucać informacje, wyniki i zdjęcia niemalże z odcinka specjalnego. Do zobaczenia na trasie!
Do Góry