Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Dukat i Kubis gotowi do startu w Oświęcimskim

Już w najbliższą sobotę 22 sierpnia 2015 r. odbędzie się długo oczekiwany 2. Rajd Oświęcimski. Będzie to jednocześnie czwarta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, podczas której Zdrowit Rally Team w składzie Konrad Dukat i Grzegorz Kubis po raz kolejny w tym sezonie staną na linii startu.

– Teraz jedziemy do Oświęcimia. To dla nas ważny start i niełatwy, tym bardziej że pierwszy raz przyjedzie dopingować mnie rodzina. Poza tym, to ważne miasto ze względu na obecność w nim jednej bardzo znanej apteki. 😉 Wypadałoby ich wszystkich nie zawieść, prawda? 😉

– Jedziemy tu pierwszy raz, więc żeby się zbliżyć do najlepszych, będziemy musieli się szyyybko uczyć. Próby sportowe są bardzo ciekawe, zwłaszcza OS Inwałd. Bardzo rytmiczna trasa z efektowną metą pod zamkiem. OS Jawiszowice zna z poprzedniego roku większości naszych rywali, więc będzie dla nas przez to trudniejszy. Jednak jak zwykle podejmujemy rękawicę. 😉
Wszystkich kibiców zapraszamy na start na rynku w Oświęcimiu i na odcinki specjalne w jego okolicach –
mówi kierowca, Konrad Dukat

Do rajdu zgłosiło się 60 załóg, natomiast w Pucharze Peugeot/Citroen, w której startuje Zdrowit Rally Team aż 11. Tak liczna obsada klasy, to kolejna okazja do rzeczywistej konfrontacji umiejętności i sprzętu.

– Czołówka klasy PPC – Karzyński, Marcińczyk, Smagała oraz cała reszta, to szybcy i doświadczeni zawodnicy, a to co pokazali na ostatnim rajdzie wzbudza szacunek. Łatwo jednak skóry nie sprzedamy, będziemy się starać ich podgryzać i kąsać 🙂 – komentuje pilot załogi Grzegorz Kubis. – Cieszy nas bardzo kolejny start, a dodatkowo motywuje nas miasto Oświęcim szczególne ze względu na naszego sponsora – Apteki Zdrowit, możemy zapewnić że będziemy zdrowo zasuwać!

– Dziękujemy za wsparcie ze strony sponsora zespołu, a więc Zdrowit – sieć aptek na Śląsku i w Małopolsce. Medialnie jak zwykle pomagają nam infokrakow24.pl oraz Rajdy24.pl.

– Zapraszamy wszystkich kibiców rajdów samochodowych do Oświęcimia oraz na nasz profil na Facebook, gdzie postaramy się na bieżąco wrzucać informacje, wyniki i zdjęcia niemalże z odcinka specjalnego. Do zobaczenia na trasie!
Do Góry