Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Dukat i Goldmann gotowi do walki w PPC

5. Rajd Zamkowy to kolejne wyzwanie dla Zdrowit Rally Team’u. Załoga w chwilowo zmienionym składzie Konrad Dukat / Rafał Goldmann ma przed sobą prawie 40 km oesowych na trudnych trasach w okolicach Będzina, w jeszcze mocniejszej niż w Mikołowie klasie PPC – tym razem start awizowało aż 19 załóg.

Konrad Dukat: Ok, czas na Zamkowy. Mamy chwilową zmianę na prawym fotelu, gdzie miejsce Grzegorza zajmie Rafał Goldmann. Zmiana ta podyktowana została obowiązkami zawodowymi Grześka, które niestety pokryły się z terminem rajdu. Witamy Rafała serdecznie.

– Od Mikołowskiego minęło 1,5 miesiąca, to kawał czasu, dlatego w poprzedni weekend rozgrzaliśmy siebie i nasze saxo na sprincie w podkrakowskim Czernichowie. To świetny trening który ułatwi nam ponowną adaptację w rajdówce po takiej przerwie. Stawka jest bardzo liczna i mocna, ale to właśnie bardzo nam odpowiada. Na pewno damy z siebie wszystko. Trzymajcie mocno kciuki i do zobaczenia! 😉

Rafał Goldmann: Przed nami 5 Rajd Zamkowy, na którym zapowiada się bardzo zacięta walka ze względu na mocną obsadzony Puchar Peugota i Citroena. Jako, że osobiście jestem wielkim fanem tego rodzaju pucharów tym bardziej ucieszyło mnie zaproszenie Konrada do zespołu. Mam nadzieje, że godnie zastąpię jednorazowo Grześka, ale jedno możemy obiecać – tanio skóry nie sprzedamy. Zapraszamy Wszystkich do kibicowania na odcinkach.

Sponsorem załogi jest Zdrowit – sieć aptek na Śląsku i w Małopolsce, a za wsparcie medialne odpowiadają infokrakow24.pl oraz Rajdy24.pl. Zapraszamy również na fan page zespołu.
Do Góry