Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Dudziński i Martynek wygrywają 20. Rajd Warmiński

fot. Dudziński rally Team

Za nami kolejna odsłona Rajdu Warmińskiego. Szutrową imprezę w ramach RO nieoficjalnie wygrał duet Dudziński / Martynek, podróżujący Hondą Civic. Najlepszą załogą w klasie GOŚĆ była załoga Staniszewski / Rozwadowski w Fordzie Fieście R5.

Odcinki specjalne Rajdu Warmińskiego były dla wszystkich sporym wyzwaniem. Najlepiej w klasyfikacji RO poradzili sobie Dudziński z Martynkiem, którzy są także liderami klasy RO 2. Drugie miejsce zdobył Stec ze Zdanowiczem w Mitsubishi Lancerze Evo X. Na trzecim miejscu dojechał Skiba z Tomaszewskim w Subaru Imprezie.

Dudziński i Mrozowska podróżujący Oplem Astrą zwyciężyli w RO 1. Pokonali o blisko dwanaście sekund drugich w swojej klasie Brzozowskiego i Luczeka (Opel Kadett). Samotnie w RO OPEN 2WD rywalizowała załoga Kaczorowski / Marciniak w BMW 318.

W ramach Rajdu Warmińskiego rozegrano również Super KJS. Tam najlepiej poradziła sobie załoga w składzie Terlikowski / Grabski w Subaru Imprezie, drudzy na mecie zameldowali się Bańka z Okulusem (+17,4 s). Najniższy stopień podium przypadł załodze Skody Fabii, Krysztowiak / Machnitowski (+32,3 s)

Licznie obsadzona klasa GOŚĆ padła łupem dobrze dysponowanej załogi Staniszewski / Rozwadowski w Fieście R5. Pokonali oni o ponad dwie minuty drugich na mecie Solansa z Ibanezem. Trójkę uzupełnił duet Kocik / Rybak-Ostojski w kolejnej Fieście.
Do Góry