Kategoria: RSMP

Drugie miejsce Gryca i Kuśnierza

Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz ukończyli Rajd Nadwiślański na znakomitym drugim miejscu w mocno obsadzonej klasie 4. Na wymagających oesach załoga Gryc Racing Team zaprezentowała bardzo dobre tempo i kilkukrotnie ustanawiał najlepsze czasy na odcinkach specjalnych. Walka o zwycięstwo trwała do ostatnich metrów.

Zdobyte punkty znacznie zbliżyły Tomka i Michała do tytułu mistrzów Polski, o jego losach zadecyduje ostatnia runda RSMP Rajd Śląska rozgrywany już za dwa tygodnie.

Tomek Gryc:

Odcinki Rajdu Nadwiślańskiego były bardzo ciekawe. Wydaje się, że trasa jest tu dość łatwa, mówi się, że dużo prostych i mało zakrętów ale na tym polega ogromna trudność tych zawodów. Trzeba być maksymalnie skoncentrowanym, a także bardzo odważnym i nie odpuszczać nogi z gazu. Ten który to robi najodważniej – wygrywa. Starałem się dogonić Jacka, ale był szybszy. Przed nami ostatnia runda, która rozstrzygnie o tytule w klasie. Rajd Śląska to kompletnie nowe zawody dla wszystkich. Jest to naprawdę ekscytująca perspektywa, wszyscy będą atakować od początku.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top