Kategoria: RSMP

Drugie miejsce Gryca i Kuśnierza

Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz ukończyli Rajd Nadwiślański na znakomitym drugim miejscu w mocno obsadzonej klasie 4. Na wymagających oesach załoga Gryc Racing Team zaprezentowała bardzo dobre tempo i kilkukrotnie ustanawiał najlepsze czasy na odcinkach specjalnych. Walka o zwycięstwo trwała do ostatnich metrów.

Zdobyte punkty znacznie zbliżyły Tomka i Michała do tytułu mistrzów Polski, o jego losach zadecyduje ostatnia runda RSMP Rajd Śląska rozgrywany już za dwa tygodnie.

Tomek Gryc:

Odcinki Rajdu Nadwiślańskiego były bardzo ciekawe. Wydaje się, że trasa jest tu dość łatwa, mówi się, że dużo prostych i mało zakrętów ale na tym polega ogromna trudność tych zawodów. Trzeba być maksymalnie skoncentrowanym, a także bardzo odważnym i nie odpuszczać nogi z gazu. Ten który to robi najodważniej – wygrywa. Starałem się dogonić Jacka, ale był szybszy. Przed nami ostatnia runda, która rozstrzygnie o tytule w klasie. Rajd Śląska to kompletnie nowe zawody dla wszystkich. Jest to naprawdę ekscytująca perspektywa, wszyscy będą atakować od początku.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry