Kategoria: RSMP

Drugie miejsce Byśkiniewicza i Borko

Łukasz Byśkiniewicz i Tomasz Borko zaprezentowali świetne tempo i wspaniałą formę podczas 51.Rajdu Dolnośląskiego zajmując 2. miejsce w klasie 4, oraz wśród wszystkich samochodów z napędem na jedną oś. Reprezentanci TVN TURBO RALLY TEAMu wprowadzili również swojego Opla Adama R2 do pierwszej punktowanej dziesiątki klasyfikacji generalnej rajdu – dokładnie na wysoką 8. pozycję. Walka w klasie była ozdobą rajdu i trwała do ostatnich metrów, a różnice na oesach liczone były w dziesiątych sekundy. Rajd Dolnośląski był 4. rundą Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Załoga TVN TURBO jest obecnie wiceliderem punktacji w swojej klasie.

Łukasz Byśkiniewicz:

Big fight i pedał to the metal! Tak najtrafniej mogę opisać to co się działo na trasie Rajdu Dolnośląskiego. Piękna walka, piekielnie szybka jazda i na dodatek bezbłędna. Z Tomkiem jechało nam się świetnie. Nasz Opel Adam R2 spisywał się bez zarzutów. Wreszcie mogliśmy skupić się wyłącznie na jeździe, co przełożyło się na zaciętą walkę do ostatnich merów. To coś pięknego, gdy na mecie OS Spalona 3 załogi są w 0,8 sekundy! O to chodzi w tym sporcie, aby się ścigać. Jestem bardzo zadowolony z 2. miejsca choć apetyt był na więcej. Jeszcze 2 odcinki specjalne przed metą byliśmy na prowadzeniu. Niestety na ostatnią pętlę wybraliśmy miękkie opony i to był błąd. Zaczęliśmy tracić przewagę i musieliśmy się skupić na obronie drugiej pozycji. Do końca sezonu mamy jeszcze 2 rajdy. Oj będzie się działo.

Tomasz Borko:

Z Zieleńca wracamy z bardzo dobrymi humorami. Z pewnością rywalizacja w naszej klasie dostarczyła sporo emocji i do samego końca trzy załogi miały szansę na to najwyższe miejsce na podium. Drugie miejsce bardzo nas satysfakcjonuje dziękujemy rywalom za to, że wspólnie stworzyliśmy wspaniałe widowisko. Do zobaczenia już za trzy tygodnie na Rajdzie Nadwiślańskim.

Partnerami załogi są: NOVOL, TEDEX, TEKOM, I-Planet Radom, producent resoraków Majorette, MODESTO s.c. Patronat medialny zapewnia TVN TURBO.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry