Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Domik i Zator po Rajdzie Ziemi Bocheńskiej

Poniżej przedstawiamy Państwu wypowiedzi załogi Krzysztof Dominik i Mateusz Zator po 3. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej:

Krzysztof Dominik: 3 Rajd Ziemi Bocheńskiej zapamiętam z dwóch powodów. Pierwszy to piekielne temperatury panujące w rajdówce dochodzące do 55 stopni Celsjusza. Drugi to świetne odcinki wytyczone w tym roku przez organizatorów. Rywalizacja na nich dodawała kolejne kilka stopni do atmosfery w samochodzie.

– Fajnie, że rajdy o tak wysokim poziomie trudności wracają do Małopolski po latach posuchy. Rywalizacja w klasie GOŚĆ, w tak doborowym towarzystwie dostarczała nam dużo satysfakcji choć jazda na seryjnej skrzyni biegów nieco frustrowała słabszymi czasami. Niemniej jednak to było dobre preludium do zbliżającego się Rajdu Rzeszowskiego.

Mateusz Zator: Biorąc pod uwagę panujące w sobotę temperatury, bardziej racjonalne wydawałoby się pływać w basenie niż jechać rajd, jednak nie żałujemy podjętej decyzji. Świetne odcinki, które przeszły dużą metamorfozę w stosunku do poprzednich edycji oraz piękne Bochnianki , które podobnie jak żar lejący się z nieba nie sprzyjały utrzymaniu koncentracji to główne atuty tej imprezy 🙂

– Szczególnie do gustu przypadł nam Nowy Wiśnicz w nowej, bardzo szybkiej i mocno „wyścigowej” konfiguracji, na którym prawdopodobnie poznaliśmy swoje limity. Metę osiągneliśmy na 5 miejscu w klasie GOŚĆ, plan treningowy przed Rajdem Rzeszowskim został zrealizowany.

Partnerami Total Fitness Rally Team są: Total Fitness, Trans-Orion, Stacje Paliw Lampa, ZmieńOlej.pl, Novosfera.pl . Wsparcie medialne zapewniają KRK.FM i Crow Media.
Do Góry