Kategoria: Różne

Dobry start w Czechach

Do ostatniego odcinka specjalnego wszystko było ok – opowiada Mariusz Brylski, kierowca (Honda Civic). – Zajmowaliśmy bezpieczne drugie miejsce w klasie A2. Podczas ostatniego przejazdu liczącego 1,7 km łącznika szutrowego pokrytego praktycznie samymi kamieniami złapaliśmy kapcia. Spadliśmy na trzecie miejsce przegrywając o… 0,1 s.

Mimo tego zdarzenia zespół BS Rally Team dobrze ocenia start w 3. Rally Sudety, który w dniach 22 i 23 września 2017 r. odbył się w pobliżu miejscowości Vamberk. Rajd składał się z 8 odcinków specjalnych o nawierzchni asfaltowej, ze wspomnianym szutrowym łącznikiem.  – Cieszy nas równe, szybkie tempo, którym pokonywaliśmy kolejne odcinki specjalne. Poza naszym zasięgiem był czeski kolega Srb Michal w Citroenie C2 R2, ale czasy osiągane na długich odcinkach specjalnych dają powody do satysfakcji – podsumowuje start w 3 Rally Sudety pilot, Sławomir Szpot. – Złapaliśmy odpowiedni rytm jazdy, zabrakło jednak nieco szczęścia na ostatnim przejeździe łącznika szutrowego, ale takie są rajdy. Chcielibyśmy zebrać budżet, aby w przyszłym roku przejechać cykl Czesko-Morawskiego Pucharu Rajdowego. Ps. Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom, że możemy liczyć na Wasze wsparcie!

Przed zawodnikami miesiąc przerwy w startach. Pod koniec października Mariusz i Sławek staną na starcie czwartej rundy Tarmac Masters 2017, aby walczyć o mistrzowski tytuł w swojej klasie.

Poczynania BS Rally Team można śledzić na Facebooku.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top