Lubię ścigać się w Toruniu – Beata Borowicz przed drugą rundą MPRC 2019
Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMPo

Daniel Ptach i Marcin Krzywda zwycięzcami 4. Rajdu Żuławskiego

Do rywalizacji w inauguracyjnej rundzie cyklu – 4. Rajdzie Żuławskim przystąpiło prawie trzydzieści załóg. Trasa rajdu przebiegała po bardzo wymagającej nawierzchni, składającej się z betonowych płyt drogowych. Duża liczba załóg zgodnie przyznała, że odcinki były bardzo trudne i zmuszały do detalicznego opisania każdego zakrętu oraz punktów charakterystycznych na trasie.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła załoga z najmocniejszej klasy K5 – Daniel Ptach/Marcin Krzywda jadąca Skodą Octavią, tracąc jedynie 0,16 sekundy do duetu Sławomir Łukawski/Łukasz Włoch w Mitsubishi Lancer Evo VI, sklasyfikowanych w klasie GOŚĆ. Obie załogi prezentowały wysoki poziom i bardzo podobne tempo. W pozostałych klasach zwyciężyli:

K4 – Tomasz Laskowski / Dariusz Piotrowski,
K3 – Jacek Wojtas / Monika Szczepańska,
K2 – Krzysztof Karwowski / Michał Pyrka,
K1 – Agata Moenert / Remigiusz Moenert.

Sekcja Sportowa Automobilklubu Morskiego pragnie złożyć gorące podziękowania gminie Cedry Wielkie za współpracę przy organizacji wydarzenia. Rozpoczęły się już zapisy na drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza – 3. Rajd Kwidzyński, który odbędzie się w dniach 14-15.04.2018. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Do Góry