Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Damian Kostka: celem na ten sezon są dwa tytuły

fot. Marcin Hennek, rsmsl.pl

Zwycięzca Rajdu Śląska i aktualny lider śląskiego czempionatu – Damian Kostka – zapowiada, iż jego celem na ten sezon jest walka zarówno w mistrzostwach Śląska, jak i w Tarmac Masters.

Kierowca Hondy Civic w ostatni weekend zaliczył dwie imprezy: Rajd Śląska oraz Rally M3Racing. W klasyfikacji RO obie padły jego łupem.

Damian Kostka, dla oficjalnego portalu RSMŚl:

Już wcześniej wspominałem, że nie planowałem w tym roku startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska, ale po wygranej w Baborowie chłopaki namówili mnie na dalszą jazdę. Nie chciałem jednak przerywać walki w Tarmac Masters, zwłaszcza że tam też dobrze mi idzie.

Stąd pomysł na połączenie dwóch rajdów w jeden weekend, zwłaszcza że tam organizatorzy byli przychylni i pozwolili nam zrobić zapoznanie tydzień wcześniej. Przez to mogliśmy w niedzielę walczyć na innym rajdzie i odnieść kolejne zwycięstwo. Celem na ten sezon są więc dwa tytuły, ale oczywiście walka nie będzie łatwa i zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak czy inaczej podczas każdego startu będę dawał z siebie wszystko.
Do Góry