Kategoria: Terenowe, Xavier Panseri (blog)

Dakar z Xavierem (cz. 1): już w Buenos Aires

Cześć! Witam na łamach mojego dziennika, który poprowadzę (postaram się) podczas tego szalonego stycznia 2015. Ze względu na różnicę czterech godzin przeczytasz to prawdopodobnie na dzień następny.
Podróż z domu do hotelu przebiegła całkiem OK.
Rozpoczęła się z Warszawy do Londynu o czasie, jednak potem w Londynie złapaliśmy godzinę opóźnienia ponieważ pilot zorientował się, że samolot jest za ciężki i potrzeba więcej paliwa niż wcześniej planowano. Dobrze, że zorientował się przed startem i wzbudził tym zaufanie wobec pasażerów 😉
Przez to opóźnienie straciłem transport do hotelu, który niestety zdążył odjechać. Czekałem na następny, planowo 40 minut później, ale po 2 godzinach i 30 minutach siedzenia tuż obok naszego dakarowego Mini na lotnisku (zobacz zdjęcia) podjąłem decyzję o wzięciu taksówki i dojechania do hotelu. Następnie prysznic i mała wizyta połączona z zakupami w Buenos Aires, to naprawdę dziwne uczucie poczuć Boże Narodzenie w środku lata. Jutro (czyli dzisiaj) będzie pierwsze spotkanie z naszym Mini, nigdy wcześniej nie widziałem go w realu.

Dziennik Xaviera Panseri z Rajdu Dakar 2015. Kolejna część wkrótce!

Zobacz również:

komentarzy

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply
Do Góry