Rajd Sardynii 2019: drugie miejsce Kajetanowicza i Szczepaniaka w WRC 2!
Michał Rokita i Wojciech Habuda wygrywają 50. Rajd Festiwalowy 2019
3. runda Tarmac Masters pod znakiem zmiennej pogody i trudnych odcinków specjalnych – podsumowanie
Arkadiusz Lechoszest i Krzysztof Pietruszka stawiają na dobrą zabawę w 50. Rajdzie Festiwalowym
Rajd Sardynii 2019: Sebastien Ogier liderem z niewielką przewagą
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Czas start – ruszamy z nowym serwisem!

Misja serwisu jest prosta: chcemy pisać o rajdach i wyścigach, a nie o wyścigach rajdowych. Chcemy to robić nie częściej, a lepiej. Znajdziecie tu zarówno zapowiedzi jak i podsumowania zawodów, wywiady, historie i artykuły, które (mamy nadzieję) zatrzymają Was na dłużej.

BESTOFRALLY.pl/NEWS ma w założeniach być czymś, czego dotychczas brakowało w polskim, motorsportowym świecie wirtualnym. Jesteśmy otwarci na nowe horyzonty i nie zamykamy furtki innym tematom, niekoniecznie związanym z rajdami samochodowymi. Jeśli uznamy jakiś temat za warty uwagi nie omieszkamy o nim napisać.

Równie chętnie umieścimy Twoje zdanie, historię czy opinię na łamach naszej strony. Nie boimy się kontrowersji, a do każdej sprawy podejdziemy indywidualnie. Mamy nadzieję, że będziecie nas odwiedzać i komentować. Pod każdym newsem znajdziecie możliwość komentowania (zarówno dla gości jak i użytkowników), zachęcamy także do oceniania artykułów – pomoże nam to zobaczyć, które materiały interesują Was najbardziej. Wszystko po to, aby utworzyć ten serwis miejscem do prawdziwej, merytorycznej dyskusji o sporcie motorowym. Czy nam się uda? Z Waszą pomocą na pewno.

Kto tworzy serwis BESTOFRALLY.pl/NEWS?

borowyGabriel Borowy, były redaktor naczelny i współtwórca oficjalnego serwisu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, RSMP.pl (2011 – 2013), aktualny naczelny i twórca serwisów RajdowyPuchar.pl (od 2008 roku) i BESTOFRALLY.pl (od 2012 roku), zamieszany w organizację, promocję i generalnie wszystko co związane z tym sportem. – O sobie mogę powiedzieć tyle, że lubię długo spać i chyba każdy w moim otoczeniu już o tym wie. Doba mogłaby mieć 48 godzin, bo w życiu najważniejszy jest sen… 🙂 A tak poważniej: chyba nie potrafię siebie sam opisać, dlatego opis „o mnie” pozostawiam Tobie. Jeśli mnie znasz to pewnie jakąś opinię już masz, jeśli nie – może ten serwis pozwoli Ci ją wykreować. Zapraszam do czytania i współpracy.

luniewskiŁukasz Łuniewski, pierwsze wspomnienie jakie ma z życia to jadąca na trzech kołach rajdówka, która wpada do rowu na jednym z zakrętów spadania z tamy w Zagórzu Śląskim. Wspomnienie to przerodziło się w zaliczenie 140 imprez motorsportowych oraz ponad 70 wizyt na testach w trakcie 25 lat życia. Rajdy od strony obiektywu, klawiatury, prawego fotela, safeciarza, kibica nie są mu obce, ale z pewnością jego konikiem są liczby i statystyki. Najprawdopodobniej jako jedyny posiada szeroką gamę „cyferek” z RSMP i chyba jako jedyny wie ile punktów w historii RSMP zdobył zarówno Kajetan Kajetanowicz jak i Lesław Orski czy Jacek Różański oraz który z pilotów najczęściej pojawiał się na trzecim stopniu podium.

Ty, czyli każdy odwiedzający. Masz prawo do głosu w komentarzu, a my czekamy na Twoją wypowiedź na kontakt@bestofrally.pl. To dla Ciebie jest ten serwis.

1 Comment

1 Comment

  1. yesh

    20 września 2014, 20:05 at 20:05

    Ogień!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply
Do Góry