Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Cykl SJS MaxiOes nie odbędzie się w tym roku

Cykl SJS MaxiOes zostaje zawieszony i w tym roku się nie odbędzie – poinformowali organizatorzy. Zawody były rozgrywane przez osiem ostatnich lat i cieszyły się dużą popularnością. Na temat przyczyn czytamy w informacji zamieszczonej przez Automobilklub Śląski Koło w Krakowie na Facebooku i stronie internetowej:

Drodzy zawodnicy, drodzy kibice!

Kiedy organizowaliśmy nasz pierwszy cykl SJS MaxiOes nie przypuszczaliśmy, że będzie się on cieszył tak dużą popularnością wśród małopolskich kierowców, ani że doczekamy aż ośmiu jego edycji!  Przez te 8 lat w naszych zawodach wzięło udział wielu zawodników, w tym zawodnicy, którzy obecnie odnoszą sukcesy w RSMŚl, RSMP, ale także ERC i WRC!

Z przykrością jednak informujemy, że w tym roku zdecydowaliśmy zawiesić nasz cykl. Z wielu względów nie jesteśmy już w stanie zająć się jego organizacją tak, jak byśmy tego chcieli, a ostatnią rzeczą do jakiej byśmy chcieli doprowadzić to spadek wysokiego poziomu organizacji, który przez lata udało nam się osiągnąć. Mamy wrażenie, że nie jesteśmy już w stanie sprostać Waszym coraz większym wymaganiom. Organizacji nie sprzyja również coraz gorsza atmosfera wokół zawodów, a całym sensem naszej organizacji i Waszych startów była przyjemność, radość i pasja, które towarzyszyły nam wszystkim przez te wszystkie lata..

Chcielibyśmy podziękować za to, że przez te 8 lat byliście z nami i dostarczaliście nam tylu sportowych emocji i wrażeń! Mamy nadzieję, że mimo wszystko, chociaż część z Was podobnie jak my, będzie wspominać ten cykl z uśmiechem na twarzy i łezką wzruszenia w oku!

Nie oznacza to jednak, że całkiem wycofujemy się z działalności sportowej! W czerwcu, tradycyjnie już, zajmiemy się organizacją 6. Rajdu Ziemi Bocheńskiej, któremu towarzyszyć będą zawody w randze SKJS, a we wrześniu planujemy znaną Wam już imprezę w Proszowicach, być może całkiem nowym formacie

A co za rok… pokaże czas! Nie wykluczamy, że cykl jeszcze kiedyś powróci na małopolskie trasy!

Dziękujemy i do zobaczenia!
Do Góry