Kategoria: Różne

Chrzanowski i Binięda zapowiadają start na Łotwie

Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda mają przed sobą start w łotewskim Rally Latvija. Ciekawostką jest, że składa się on w z tras szutrowych oraz asfaltowych, co będzie dodatkowym utrudnieniem dla zawodników.

Sebastian Chrzanowski:

Łotwa – drugie starcie przed nami. Tym razem mamy już inne cele na ten rajd. Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani. W przerwie między startami pojechaliśmy dwa mniejsze rajdy szutrowe, gdzie skupialiśmy się na nastawach zawieszenia tak, aby teraz na rajdzie na Łotwie jechać pewnie i szybko. Ten rajd będzie szczególnym wyzwaniem, ponieważ 50 % trasy przebiega po asfalcie i 50 % po szutrze, a do dyspozycji mamy tylko opony szutrowe, także trzeba będzie się szybko dopasować i przestawiać swój styl jazdy w trakcie zawodów. Trzymajcie za nas kciuki, a my będziemy cisnąć od początku!

Adam Binięda:

Przed nami kolejna runda łotewskich rallysprintów. Tym razem jedziemy do Rygi, na Rally Latvija. Czeka nas duże wyzwanie, by w mocnej stawce osiągnąć dobry rezultat. Po ostatnim udanym dla nas Rajdzie Talsi mamy pewien obraz konkurencji i ich tempa. Tutaj lista naszych rywali jeszcze się powiększyła i sam jestem ciekaw, w którym miejscu jesteśmy na tle szybkich konkurentów. Dla nas każdy start na tamtejszych trasach będzie doświadczeniem i nauką. Chcemy jednak zawalczyć o jak najlepsze miejsce. Wykluczam więc jazdę byle do mety, tylko szybkie tempo i liczę, że dotrzymamy kroku naszym łotewskim rywalom”.

Załogę Schwarte Milfor Rally Team wspierają:  Schwarte Milfor, MOST, IT Prosper, KRB Meble,  Pensjonat Wulpink, Olpol, W&M Myki, Green Service, Centrum Edukacyjne Maximus,  Automobilklub Warmiński

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry