Kategoria: RO, KJS, Szuter Cup

Chrzanowski i Binięda przed Warmińskimi Szutrami

Przed trzecią rundą Szuter Cup swoje wypowiedzi przesłał duet Chrzanowski / Binięda.

Sebastian Chrzanowski:

Pierwsza połowa sezonu jest dość intensywna. Zawody co dwa tygodnie, dużo przygotowań a czasu coraz mniej. Po ostatniej rundzie w Gdańsku musieliśmy rozebrać silnik ponieważ mieliśmy duże problemy z przegrzewającym się silnikiem. Sytuacja punktowa wygląda dla nas korzystnie, jesteśmy liderami ale tylko z trzy punktową przewagą. Założenia na ten rajd to aby wyjechać z niego jako liderzy Szuter Cup, a tym samym powalczyć o jak najlepszy wynik w generalce. Liczę na to że trasa jaką przygotowuje Olsztyński Klub Rajdowy będzie sprawiać więcej przyjemności niż ta w Gdańsku i będziemy mogli cisnąć bez żadnej kalkulacji ! Zapraszam w najbliższy weekend wszystkich do Jezioran.

Adam Binięda:

Przed nami trzecia runda, powoli zbliżamy się na półmetek cyklu. U nikogo nie będzie więc kalkulacji, tylko mocno wciśnięty gaz w podłogę. Organizator przygotował nam nowe trasy, po których nie jeździliśmy wcześniej. Ważną rzeczą będzie więc opis trasy i dobrze sporządzone notatki, a następnie szybka jazda od pierwszego oesu. Będziemy na pewno walczyć o jak najwyższe miejsca! Do zobaczenia, mam nadzieję, na mecie!”
Starty załogi Chrzanowski/Binięda wspiera: IT Prosper, Powiat Bartoszycki, KRB Meble, Centrum Edukacyjne Maximus Bartoszyce, Schwarte Milfor, Pensjonat Wulpink, Olpol , W&M Myki, Green Service, Automobilklub Warmiński.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry