Kategoria: RO, KJS, Szuter Cup

Chrzanowski i Binięda przed finałową rundą

Choć tytuł mistrzowski już nie będzie „do wyjęcia”, walka o drugie miejsce w Szuter Cup trwa. W najbliższy weekend rozegrany zostanie Podlaski Rally Sprint, finałowa runda cyklu. Przed rajdem swoje wypowiedzi wysłali Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda.

Sebastian Chrzanowski:

Finał zmagań w Szuter Cup już w ten weekend. Podlasie jak do tej pory było dla nas gościnnie i wygrywaliśmy tam trzykrotnie. Spodziewamy się ostrej rywalizacji ponieważ każdy z zawodników będzie chciał dobrze zakończyć sezon. My również chcemy pojechać dobry, czysty rajd bez przygód, tym bardziej, że podczas dwóch ostatnich eliminacji mieliśmy problemy z samochodem. Teraz podchodzimy do tych zawodów z chłodną i czystą głową. Do stracenia nie mamy już nic więc chcemy sobie i kibicom przypomnieć szybką i czystą jazdę duetu Chrzanowski – Binięda. Do zobaczenia na trasie!

Adam Binięda:

Fajnie byłoby zakończyć tegoroczny cykl dobrym wynikiem, czyli… zwycięstwem. Dobrze rozpoczęliśmy sezon, dobrze byłoby i go zakończyć. Bardzo lubimy rajdy na Podlasiu, są fajne odcinki, jest dobra organizacja, zawsze wyjeżdżamy stamtąd w dobrych humorach i mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Emocje rajdowe się jeszcze nie skończyły, co prawda nie obronimy 1 miejsca w Szuter Cupie, ale walka toczy się jeszcze o 2 miejsce więc na oesach na pewno będzie ogień. 🙂 Jeśli auto nie zawiedzie, na co bardzo liczymy, to damy z siebie i z niego wszystko.

Starty załogi Schwarte Milfor wspierają: Schwarte Milfor, Powiat Bartoszycki, IT Prosper, KRB Meble, W&M Myki, Olpol, Pensjonat Wulpink, Centrum Edukacyjne Maximus w Bartoszycach, Automobilklub Warmiński, Green Service.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry