Kategoria: Terenowe

Celem pozostaje tytuł mistrzowski

Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik wystartują w Baja Szczecinek. Załoga offroadsport Łukaszewski Rally Team ponownie skorzysta z Forda Rangera, którego można było podziwiać także podczas Baja Poland. Łukaszewski i Duhanik za cel stawiają sobie odzyskanie prowadzenia w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych.

Marcin Łukaszewski:

Rywalizacja w rajdzie Baja Szczecinek zapowiada się bardzo emocjonująco, bo po nieudanym dla nas starcie w Baja Poland, straciliśmy prowadzenie w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych i teraz musimy te straty odrabiać. Zdobycie Mistrzostwa Polski jest dla nas priorytetem, więc na pewno będzie to ciekawa walka. Jedziemy ponownie Fordem Rangerem i liczę na to, że tym razem, mówiąc żartobliwie, powietrze już z nas nie zejdzie. W piątek na prologu wciskam gaz w podłogę i nogę zdejmuję dopiero w sobotę po ostatnim oesie. Będzie ogień, trzymajcie kciuki!

Magdalena Duhanik:

Walka o tytuł Mistrza Polski jest wciąż otwarta, bo do końca sezonu, poza Bają Szczecinek, została jeszcze Baja Żagań. Taka rywalizacja do ostatnich odcinków zapewnia sporą dawkę emocji. My jak zwykle damy z siebie wszystko i będziemy jechali swoim tempem tak, aby zająć jak najwyższą lokatę.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top