Kategoria: Super Rally, Terenowe

Bukowno – tylko piach, suchy piach…

Widoki niczym z afrykańskiego Dakaru przywitają uczestników III Rundy MoneyWell Investment Kager Super Rally – Sand Edition, który już w najbliższy piątek ruszy w małopolskim Bukownie.

Trasa dla motocykli, quadów, pojazdów SSV, aut terenowych i ciężarówek chwilami będzie prawdziwym piekłem – taka jest właśnie runda Sand Edition. Na metę dotrą najwytrwalsze załogi, które nie zagotują jednostek napędowych i potrafią przetrwać w tych ekstremalnych warunkach oesowych. Jeżeli tradycji stanie się zadość to słońce w Bukownie mocno przyłoży się do pustynnego klimatu. Jazda po kilkudziesięciometrowych osuwiskach piachu ze zjazdem do byłej kopalin piachu dostarczy zawodnikom i kibicom sporych emocji. Dla fotografujących te niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju widoki stanowią nie lada gratkę więc zapowiada się regularny ostrzał z teleobiektywów. Na dwóch Odcinkach Testowych zobaczymy także rywalizację w markowym pucharze Can-Am w klasach quad 2×4, 4×4 i pojazdach SSV (dawniej UTV). Jak zmieni się nieoficjalna klasyfikacja generalna po rywalizacji w Bukownie, której patronuje Pan Burmistrz Mirosław Gajdziszewski, przekonamy się już w wkrótce.

SUPER_RALLY_3_2016Po piątkowym obowiązkowym objeździe i odbiorach administracyjnym i badaniu kontrolnym, rywalizacja na dobre rozpocznie się w sobotę czwartego czerwca o godzinie 10.00, startem honorowym zlokalizowanym w centrum Bukowna przy Urzędzie Miasta. Co istotne dla kibiców, oba Odcinki Testowe położone są blisko siebie. Ich konfiguracja pozwala na poruszanie się na piechotę i w wielu miejscach kilkukrotne oglądanie załóg pokonujących trasę.

Zapraszamy do oglądania rundy w Bukownie po raz pierwszy na żywo dzięki firmie NTT System. Sand Edition w Bukownie – będzie się działo!

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: MoneyWell Investment, Kager, Miasto Bukowno, Straż Pożarna w Bukownie, TAG Heuer, Taurus Sea Power, Can Am, iXXL Studio Reklamy Kielce, NTT System, Manta, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, 4×4 Terenowiec, JP Oils – Eneos, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., KNF Team, Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, eopony4x4.pl, Knapmotor, MercedesAutoCentrum.pl.

Szczegóły na naszej stronie i facebook’u.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry