Kategoria: Różne

BS Rally Team gotowy do kolejnego startu

Przed nami wiosna, i to nie tylko w kalendarzu, ale także ta rajdowa – Darvit Walimska Wiosna Rajdowa, czyli druga runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów. W rajdzie udział wezmą dwie załogi BS Rally Team. Drugi start w tym cyklu zaliczą Arkadiusz Idzi i Dominika Samburska (Fiat CC).

Arek Idzi:

Z niecierpliwością czekamy na najbliższą sobotę, kiedy ruszyła cała rajdowa machina. Tym razem wystartują z nami także koordynatorzy projektu BS Rally Team dla młodych, Mariusz Brylski i Sławomir Szpot (Honda Civic). Bardzo nas to cieszy, bowiem razem z Dominiką liczymy na kolejne cenne wskazówki i rady.

Mariusz i Sławek wystartują w rajdzie typowo treningowo, bowiem priorytetem w sezonie 2018 są dla nich starty w całym cyklu Tarmac Masters.

Mariusz Brylski:

Po raz ostatni walczyliśmy na odcinkach specjalnych w połowie listopada ubiegłego roku. Musimy nieco odrdzewieć i sprawdzić przygotowanie samochodu do sezonu, bowiem już w kolejny weekend startuje najważniejszy dla nas w 2018 roku cykl, czyli Tarmac Masters.

Od ostatniego startu ich auto przeszło porządny przegląd. Udało się także usunąć usterki, które przytrafiły się pod koniec zeszłego sezonu, kiedy Mariusz i Sławek wywalczyli tytuł Wicemistrza Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej i II Wicemistrza TARMAC Masters. Teraz czas na nowe otwarcie. Czas na nowy sezon!

Podczas Walimskiej Wiosny załogi będą miały do pokonania cztery przejazdy oesu Walim – Glinno. Dwa razy w jednym i dwa razy w drugim kierunku, co łącznie da 13,6 km oesowych. Zawody zakończą się w niedzielę wieczorem.

Zobacz również:

komentarzy








Do Góry