Kategoria: RSMP

Brzeziński i Kozdroń w RSMP

Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń zaliczą pełny sezon w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski! Ich rajdową bronią będzie Škoda Fabia R5, którą obsługiwać będzie litewska firma ProRacing. Brzeziński poinformował także, że jego szpiegiem będzie w tym roku aktualny mistrz Polski, Filip Nivette.

Jakub Brzeziński:

No to rozpoczynamy sezon! Długa zimowa przerwa minęła błyskawicznie. Dzięki Partnerom GO+ Cars, Atlas Ward Polska, StecKaron, Motul Polska, MYZER, Rudy Project walczymy w tym sezonie Skodą Fabią R5 o tytuł w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2018. Cieszę się niesamowicie. Damy z siebie wszystko, żeby jechać czysto i być na mecie każdego rajdu, ponieważ to najważniejsze w drodze po końcowy wynik.

Prawy fotel w tym sezonie zajmie uśmiechnięty i pełny energii Kamil Kozdroń. Obsługą samochodu zajmie się litewska firma ProRacing. Na Rajd Świdnicki pojedziemy egzemplarzem 2017, natomiast od Dolnośląskiego będziemy dysponować najnowszym dzieckiem Skody z Mlada Boleslav, a więc egzemplarzem 2018, którym w Rajdzie Valaska startował Kopecki i Veiby.

Nieocenioną pomoc otrzymamy również od aktualnego Mistrza Polski Filip Nivette, który będzie w tym roku pełnił role szpiega rozpoznania trasy. Filip to również wsparcie setupowe oraz onboardowe ze Skody z 2017 roku. W technice jazdy oraz “widzeniu” drogi pomaga mi Jurii Protasov także pełen entuzjazmu ruszam za dwa tygodnie do Świdnicy.

Obecnie jesteśmy całym teamem w Wieliczce. Patrząc pod kątem sezonu, mimo zgłoszenia w Wieliczce w Fiescie Proto, podstawimy na BK Skode Fabie R5, żeby nabijać cenne kilometry przed bardzo szybkimi trasami w Świdnicy. Do zobaczenia na odcinkach!

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry