Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Bryan Bouffier zastąpi Łukasza Byśkiniewicza w 28. Rajdzie Rzeszowskim

Reprezentanci TVN Turbo Rally Team’u Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar, którzy zaplanowali start w 28. Rajdzie Rzeszowskim niestety nie będą rywalizować na odcinkach specjalnych na Podkarpaciu. Z powodów rodzinnych Lukasz Byśkiniewicz zrezygnował ze startu w piątej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Hyundai i20 R5 w barwach TVN Turbo Rally Team pojawi się jednak na starcie w Rzeszowie. Za kierownica usiądzie trzykrotny rajdowy Mistrz Polski oraz rajdowy Mistrz Francji Bryan Bouffier ! Kibice ponownie będą mogli podziwiać niezwykle szybkiego i utytułowanego Francuza, wielokrotnego triumfatora tego rajdu (2007, 2010, 2011, 2015, 2017) na trudnych i malowniczych odcinkach specjalnych. Na prawym fotelu zasiądzie jego rodak i dobry znajomy Xavier Panseri , z którym wspólnie zdobywali tytuły w Polsce.

Łukasz Byśkiniewicz:
„Niestety ze Zbyszkiem nie będziemy się ścigać na podkarpackich trasach. Z powodów rodzinnych muszę zrezygnować ze startu w 28. Rajdzie Rzeszowskim. To trudna decyzja, cały zespól jest bardzo dobrze przygotowany do rywalizacji. Nasz wspaniały Hyundai i20 R5 stanie jednak na starcie w Rzeszowie. Barwy TVN TURBO RALLY TEAM’u reprezentować będzie Brayan Bouffier i Xavier Panseri. Ciesze się, że ten niezwykle utytułowany i bardzo szybki francuski duet przyjął nasze zaproszenie. Wierze, ze trzykrotni rajdowi Mistrzowie Polski i liderzy zwycięstw w Rajdzie Rzeszowskim wykorzystają potencjał Hyundaia i20 R5 i sprawia wszystkim kibicom wiele frajdy.”

 
Do Góry