Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, SJS MaxiOes

Blisko 60 załóg w pierwszym starciu SJS MaxiOes6

Już w najbliższą sobotę ruszy cykl SJS MaxiOes6, organizowany przez Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie. Dziś poznaliśmy pierwszą listę zgłoszeń, na której widnieje 57. załóg. Organizatorzy podkreślają jednak, że nie jest to ostateczna lista i może ona zostać zwiększona.

Co najważniejsze, wszystkie 57 zgłoszonych samochodów to rajdówki spełniające nowy regulamin cyklu, czyli posiadające obowiązkowe klatki bezpieczeństwa. W klasie Gość zobaczymy trzy załogi, w klasie piątej dwie. Konkretne liczby zaczynają się w niższych klasach: czwarta liczy 14 zgłoszeń, trzecia 15, druga aż 20, pierwsza 2. Jedna załoga nie określiła jeszcze samochodu.

Zobacz listę zgłoszeń

Rusza Extreme Tyres Challege

Organizator z przyjemnością informuje, że w tym sezonie kontynuuje współpracę z Extreme Performance Tyres. Owocem tej współpracy będzie Extreme Tyres Challege, czyli osobna klasyfikacja dla uczestników cyklu SJS MaxiOes6. Zwycięzcą będzie kierowca, który uzyska najlepszy wynik przejazdu na OeSie oznaczonym jako Kryterium Extreme. Zwycięzcy poszczególnych rund otrzymają bony na zakupy opon w wysokości 500 złotych, a główną nagrodą w całym cyklu będzie cały komplet opon.

Więcej informacji dotyczących cyklu SJS MaxiOes6 znajdziesz w jego dziale.
Do Góry