„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
Rajd Elektrenai 2019: Duet Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk najszybszy z Polaków
Kacper Wróblewski chce wykorzystać doświadczenie z Rajdu Polski na Litwie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

BBB Rally Team zamierza przełamać złą passę w trzeciej rundzie Rajdowego Pucharu Śląska

Trzecia runda Rajdowego Pucharu Śląska to dwudniowa impreza składająca się z piętnastu odcinków specjalnych o łącznej długości blisko osiemdziesięciu kilometrów. W tej wymagającej imprezie nie mogło zabraknąć Marcina Biernata.

BBB Rally Team od początku sezonu zmaga się z przygodami na odcinkach specjalnych. Ten start ma być przełomowy, ponieważ rajdówka przeszła większy serwis i bez przeszkód powinna ukończyć rajd. Marcin zdaje sobie jednak sprawę z tego, że rajdy są nieprzewidywalne i przede wszystkim należy być na mecie.

Po wcześniejszych niepowodzeniach auto przeszło gruntowny remont i tym razem nie powinno być większych problemow na odcinkach, choć jak wiadomo w rajdach wszystko jest możliwe. Naszym celem na ten start jest walka o najlepszą piątkę  w klasie, ale nie będziemy podejmować zbędnego ryzyka, chcemy kontrolować tempo i jeśli uda się od razu jechać na poziomie czołówki, to spróbujemy nieco przyspieszyć. Serdecznie wszystkich zapraszamy na piękne trasy w okolicach Gorzyc i Godowa to będzie prawdziwe rajdowe święto! –  opowiada Marcin Biernat
Do Góry