Plan zrealizowany w 100% – Arkadiusz Lechoszest po 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej 2019
Paweł Sławik z JCB Interhandler kontynuuje starty w sezonie 2019
Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Terenowe

Baja Szczecinek: podium dla załogi RMF 4RACING Team

Wymagające trasy, niesprzyjająca pogoda i trudne nawigacyjnie odcinki specjalne. Sobotnie zmagania na trasach Baja Szczecinek to łącznie 200 km bezdroży. Duet RMF 4RACING Team w składzie Krzysztof Biegun i Tomasz Dołhan, poradzili sobie z nimi doskonale, zajmując 2. miejsce w grupie TH.

Udało nam się dojechać do mety i jesteśmy na podium. Drugie miejsce w grupie TH to dla nas bardzo duży sukces. Jesteśmy również na czwartym miejscu w generalce, z czego bardzo się cieszymy

– mówi po rajdzie Krzysztof Biegun, kierowca RMF 4RACING Team.

Zawodnicy dwukrotnie pokonali trasę liczącą 57 kilometrów zlokalizowaną na wojskowym poligonie w Czarnem. Również dwukrotnie, pojawili się na starcie odcinka specjalnego w Okonku, liczącego 43 kilometry.

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, choć rajd był naprawdę trudny, zwłaszcza nawigacyjnie. Ode mnie wymagało to dużej intensywności i pracy. Brakowało oznaczeń, strzałek, wskazówek i taśm na trasie. Musieliśmy bardzo uważać, aby nie pomylić drogi. Do ostatniego momentu byliśmy na 3. miejscu w generalce. Niestety wystający korzeń uszkodził nam tylną oponę i musieliśmy zmienić koło. To zajęło nam około trzech minut, a tylko dwie straciliśmy do naszych rywali

– komentuje sobotnie zmagania Tomasz Dołhan, pilot RMF 4RACING Team.

Kończąc rajd, załoga RMF 4RACING Team w składzie Krzysztof Biegun i Tomasz Dołhan zajmują 2. miejsce w grupie TH i 4. w klasyfikacji generalnej rajdu.
Do Góry