Craig Breen i Paul Nagle dołączają do Hyundaia w Rajdzie Finalndii 2019!
76. Rajd Polski 2019 to walka nie tylko w „generalce”
„Mam ogromny apetyt na rozwój” – Beata Borowicz podsumowuje start w 4. rundzie MPRC 2019
Kuchar, Mazurkiewicz, Sokulski i Budzyński wygrali finały IV rundy Oponeo MPRC!
4. runda MPRC 2019: zacięta rywalizacja w czasie kwalifikacji w Toruniu
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: HRSMP, KRO, RO, KJS

Automobilklub Opolski promuje 47 Rajd Festiwalowy Higma Service

4-5 czerwca 2016r. do Opola powracają rajdowe emocje za sprawą 47 edycji Rajdu Festiwalowego. Organizatorzy starannie dawkują emocję towarzyszące przygotowaniom do rajdu. W tym tygodniu ukazał się nieszablonowy spot promujący imprezę.

o867r9786r5678e567Film rozpoczyna scena, w której dziadek pokazuje swojemu wnuczkowi stare fotografie z Rajdu Festiwalowego, w którym rzeczywiście startował. Następnie młody adept rajdów samochodowych udaje się na kurs prawa jazdy, by finalnie wziąć udział w rajdzie. W filmie zostały użyte sceny z poprzednich imprez, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością. Koniec filmu dla zawodników jest niezwykle motywujący a widza pozostawia w głębokiej refleksji. Całość jest spójna z hasłem promującym imprezę „Jak za dawnych lat…”, a także nawiązuje do tego, że Rajd Festiwalowy dołączył do cyklu Historycznego Rajdowego Pucharu Polski.

W filmie nie wystąpili profesjonalni aktorzy ale osoby blisko związane z Automobilklubem Opolskim, podkreśla to rodzinną atmosferę panującą w klubie i jest niezwykle ważne dla naszych członków. Pokazaliśmy bogatą historię oraz tradycje Rajdu Festiwalowego, który jest jedną z najstarszych imprez rajdowych w kraju. Za realizacje odpowiada firma Maya. Design Studio, która przygotuje dla nas również film podsumowujący imprezę – mówi wicedyrektor ds. marketingu Rajdu Festiwalowego Tomasz Szatkowski.

W filmie wykorzystany został wizerunek kierowcy Mariusza Kubisa oraz jego samochód Alfa Romeo GTam. Realizację współfinansują firmy: Higma Service, Auto Salon Janus&Rusnak oraz Szkoła Nauki Jazdy Rally Team.
Do Góry