Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: HRSMP, KRO, RO, KJS

Automobilklub Opolski promuje 47 Rajd Festiwalowy Higma Service

4-5 czerwca 2016r. do Opola powracają rajdowe emocje za sprawą 47 edycji Rajdu Festiwalowego. Organizatorzy starannie dawkują emocję towarzyszące przygotowaniom do rajdu. W tym tygodniu ukazał się nieszablonowy spot promujący imprezę.

o867r9786r5678e567Film rozpoczyna scena, w której dziadek pokazuje swojemu wnuczkowi stare fotografie z Rajdu Festiwalowego, w którym rzeczywiście startował. Następnie młody adept rajdów samochodowych udaje się na kurs prawa jazdy, by finalnie wziąć udział w rajdzie. W filmie zostały użyte sceny z poprzednich imprez, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością. Koniec filmu dla zawodników jest niezwykle motywujący a widza pozostawia w głębokiej refleksji. Całość jest spójna z hasłem promującym imprezę „Jak za dawnych lat…”, a także nawiązuje do tego, że Rajd Festiwalowy dołączył do cyklu Historycznego Rajdowego Pucharu Polski.

W filmie nie wystąpili profesjonalni aktorzy ale osoby blisko związane z Automobilklubem Opolskim, podkreśla to rodzinną atmosferę panującą w klubie i jest niezwykle ważne dla naszych członków. Pokazaliśmy bogatą historię oraz tradycje Rajdu Festiwalowego, który jest jedną z najstarszych imprez rajdowych w kraju. Za realizacje odpowiada firma Maya. Design Studio, która przygotuje dla nas również film podsumowujący imprezę – mówi wicedyrektor ds. marketingu Rajdu Festiwalowego Tomasz Szatkowski.

W filmie wykorzystany został wizerunek kierowcy Mariusza Kubisa oraz jego samochód Alfa Romeo GTam. Realizację współfinansują firmy: Higma Service, Auto Salon Janus&Rusnak oraz Szkoła Nauki Jazdy Rally Team.
Do Góry