Na torze Vilkiciai zobaczymy 72 kierowców Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross
Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

82. zgłoszenia do Rajdu Ziemi Bocheńskiej 2016

Aż 82 załogi, w tym 25 Gości zgłosiło się do trzeciej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. 4. Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga rozegrany zostanie już w najbliższy weekend (10-11. czerwca).

Stawkę RSMŚl otwierają liderzy, Sztwiertnia i Pietruszka (Citroen Saxo VTS). Za nimi ustawieni zostali Marczyk i Dwornik (Honda Civic Type-R), Kostka i Pochroń (Honda Civic), Cieślak i Sajdak (Honda Civic), Preś i Szterleja (BMW E30 318 IS). Szóstka to Bolek i Gaś (Renault Clio), siódemka Baran i Paciej, ósemka Sordyl i Wysokiński (Hondy Civic). Z dziewiątką pojadą Krzysztof Rybka i Krzysztof Grzesik (Citroen Saxo), z dziesiątką Robert Warnicki i Mateusz Martynek (Renault Clio).

W klasie RO 1 łącznie dziewiętnaście zgłoszeń, w RO 2 dwanaście. Trzy załogi w RO R, sporo, bo aż pięć załóg w RO 4WD (Imprezy przywiozą Słobodzian i Dudziński, Lancery Kołodziej, Krawczyk i Kuciński). W Pucharze Peugeot/Citroen piętnaście pozycji, w Pucharze Cento Rally cztery.

Listę Gości otwierają Poloński i Dobosz przed Grzybkiem z Ranikiem (Peugeoty 208 R2) i Muszem z Zygmuntem (Renault Clio R3T). Kolejne pozycje to Kurdyś i Kasina (Honda Civic Type-R), Ingram i Janik (Subaru Impreza STI), Łata i Grudziński (Ford Fiesta Proto), Kotarba i Wilk, Maj i Jasiński (Mitsubishi Lancery).

Peugeoty 208 R2 przywiozą jeszcze Mąsior i Bobrowski, Lizończyk i Cieślar oraz Jodłowski i Kokoszka, w Hondach Civic pojadą duety Łączka/Milej, Łączka/Wydra, Łączka/? i zdobywca statuetek plebiscytu Na 110% podczas pierwszej rundy RSMP, Kalicki z Mortkiem. Fordy Fiesty R2 podstawią Skucha-Cienciała/Roik, Gryczyńska/Burkacki, Kręcioch/Szeja, Pietrzak/Kłos. Fiatem Abarth pojedzie Mularczyk/?, BMW E30 318 IS Janeczek i Michalewicz, Renault Clio Bachula i Śliwa. Do Citroenów C2 wsiądą załogi Bugajski/Drożdż, Czarnecki/Bojar i Kalinowski/Lipiński.

Zobacz listę zgłoszeń
Do Góry